Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bon Dodo - naturalna pościel dla dzieci z bawełny organicznej

Bon Dodo - naturalna pościel dla dzieci z bawełny organicznej
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Bon Dodo pojawiła się na rynku polskim na jesieni 2008 roku. Od początku działalności oferujemy klientom wysokiej jakości pościel z bawełny organicznej „Organic Cotton”. Było to odważne i nowatorskie rozwiązanie na rynku polskim.

W chwili obecnej większość kolekcji dostępnych jest wyłącznie z bawełny organicznej i docelowo cała produkcja ma się odbywać przy użyciu tej ekologicznej tkaniny.

Dodatkowo używamy do barwienia naturalnych barwników skrobiowych. Nie stosujemy do obróbki tkanin żadnych dodatków chemicznych, które mogłyby podrażniać delikatną skórę dziecka. Ma to związek z brakiem badań potwierdzających zalety tych substancji oraz informacji że nie są szkodliwe dla niemowląt.

Pediatrzy zalecają produkty wykonane ze 100% bawełny bez żadnych domieszek chemicznych.

Kolorystyka większości naszych kolekcji jest w odcieniach pastelowych. Działa to bardzo uspokajająco na niemowlęta. Aplikacje są duże i wykonane z miłego w dotyku weluru. Pościele są wykonane ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły.

Prócz standartowych zestawów pościelowych posiadamy akcesoria w postaci: rożków, śpiworków, baldachimów. Akcesoria pasują kolorystycznie do pościeli.

Produkt jest HYPOLERGICZNY - nie podrażnia skóry niemowlęcia.
Wszystkie surowce użyte do produkcji pościeli zostały wykonane wg norm Oeko-Tex-Klasa I.
Pozytywna opinia IMiDZ nr. Op-4276 ważna do 30.11.2011

Więcej informacji na temat naszych produktów można przeczytać na stronie www.bondodo.eu .

W razie pytań prosimy o kontakt z nami info@bondodo.eu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bon Dodo Polska Sp. z o.o.
http://www.bondodo.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »