Dom » Budownictwo

Budownictwo willowe w Polsce

Budownictwo willowe w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Wbrew pozorom Polacy bogacą się coraz szybciej. Wraz ze zmianą poziomu dochodów w Polsce, zmieniają się potrzeby konsumpcyjne, również w budownictwie. Co to oznacza dla producentów dachówek?

Według raportu Credit Suisse w Polsce do 2018 roku nastąpi znaczny wzrost liczby osób, których majątek wynosi więcej niż milion złotych. W 2013 było to 45 tys. osób, za 4 lata liczba ta ma sięgnąć 85 tys.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Bogacące się społeczeństwo oznacza zmiany również na rynku budowlanym. Przede wszystkim większą rolę odgrywać będą rozwiązania dostosowane do budynków klasy premium. W przypadku zabudowy rezydencjonalnej, produkt powinien spełniać wyśrubowane normy jakości, jak i sprostać gustom najbardziej wymagających klientów. Szeroka gama kolorów, zindywidualizowany, niepowtarzalny kształt czy perfekcyjne wykończenie to tylko niektóre z cech budownictwa willowego.

Idealnym połączeniem niepowtarzalnego stylu z najwyższą jakością wykonania jest płaska dachówka ceramiczna Smaragd marki BRAAS. Eleganckie kolory, nietypowa rombowa forma i charakterystyczny diagonalny układ nadają budynkowi wyszukanego, indywidualnego charakteru. Można nią pokryć nawet najbardziej pochyłe dachy, a także zastosować na pionowych elewacjach, jako dachówkę okładzinową. Jednocześnie jest to produkt wykonany z najwyższej jakości gliny, trwały i funkcjonalny, z gwarancją na 30 lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

trendy_news

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »