Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

CLARENA w Szczecinie

CLARENA w Szczecinie
Zobacz więcej zdjęć »
Szczecińskie centrum szkoleniowo - dystrybucyjne Clareny rusza przy ulicy Żaglowej 21. Od poniedziałku 5 października firma zaprasza na tydzień otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

Podobne centra kosmetycznej spółki CLARENA działają już we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie. Rocznie w szkoleniach organizowanych przez firmę uczestniczy ponad 4000 osób.

Obchodząca właśnie jubileusz dziesięciolecia CLARENA, jest renomowanym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i sprzętu dla gabinetów kosmetycznych, salonów piękności i spa. Firma w kolejnych seriach kosmetyków stawia na najnowocześniejsze osiągnięcia światowej kosmetologii i innowacyjne receptury. Jako jedyna w Polsce wprowadziła do zabiegów kosmetycznych kwas pirogronowy, nanoestrową formę witaminy C oraz chromabrait - najnowszy kompleks wybielający (linia kosmetyków Waitening Line). Z produktów Clareny korzysta około 5 000 gabinetów kosmetycznych w całej Polsce. W samym regionie szczecińskim z oferty firmy korzysta ich ponad 500.

Nasza oferta jest jednak znacznie szersza niż kosmetyki do profesjonalnych zabiegów - podkreśla Patrycja Popławska, prezes Clareny. - Stawiamy mocny akcent na wiedzę i doskonalenie umiejętności zawodowych. Kosmetologia to dziedzina rozwijająca się obecnie niezwykle dynamicznie, pomagamy naszym partnerom w nadążaniu za najnowszymi rozwiązaniami i wiedzą.

Kosmetyczki z całej Polski w Clarenie mogą zdobywać wiedzę, poznawać najnowsze technologie, uzupełniać informacje z zakresu najnowszych trendów nowoczesnej kosmetologii. Szkolenia prowadzą zarówno fachowcy firmy, jak i międzynarodowi eksperci. Miesięcznie CLARENA wydaje blisko 300 certyfikatów zawodowych poświadczających ukończone szkolenia, a w zajęciach organizowanych przez firmę uczestniczy rocznie ponad 4000 osób.

W 2008 roku ruszyła policealna szkoła o kierunku mikropigmentacja. To pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce. Za swoją działalność szkoleniową Clarena, tylko w 2008 roku, otrzymała dwie prestiżowe nagrody przyznawane przez kosmetyczne czasopisma branżowe: LNE&spa oraz Kosmetykę i Kosmetologię. CLARENA jest tez współorganizatorem Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji i Forum Masażu Kosmetycznego.

W Szczecinie w centrum CLARENA przygotowane zostały cztery specjalne sale szkoleniowe. Prowadzone będą w nich szkolenia m.in. z zakresu:

- stosowania urządzeń kosmetycznych wykorzystywanych w zabiegach na twarz i ciało,
- zabiegów kosmetycznych z zastosowaniem całej gamy kosmetyków z asortymentu Clareny,
- manicure i stylizacji paznokci,
- wizażu.

Centrum będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17. Wśród osób odwiedzających placówkę w trakcie otwartego tygodnia rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody: m.in. zabiegi przedłużania rzęs, w kapsule SPA, wybielający i zestawy kosmetyków Clareny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

izastraczek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »