Dom » Budownictwo

Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin

Cztery wyróżnienia magazynu Builder dla Styropmin
Zobacz więcej zdjęć »
Magazyn Builder już po raz 20. nagrodził liderów rynku budowlanego. Firma Styropmin uzyskała tytuł „Budowlanej Firmy Roku 2022”.

To nie jedyne wyróżnienie - „Osobowością Branży 2022” zostali uhonorowani Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby– prezes zarządu firmy Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes zarządu Styropmin.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Budowlana Firma Roku to wyróżnienie przyznawane przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika Builder firmom z branży budowlanej za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym.  Firma Styropmin, która w tym roku obchodzi 30. lecie działalności, jest jednym z wiodących i największych polskich producentów styropianu. Od początku lat 90. Styropmin wyprodukował ponad 23 mln m3 styropianu, zyskując prawie 6 000 zadowolonych klientów. Dzisiaj to także 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, obsługiwane przez ponad 100 pracowników. - Minione 30 lat pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie oraz zaufanie tysięcy zadowolonych nabywców.  W dalszym ciągu pracujemy nad tym, aby je utrzymać. Nie osiadamy na laurach. W odpowiedzi na rosnące oczekiwania co do efektywności ocieplania domów wprowadzamy do naszej oferty kolejne, innowacyjne rozwiązania takie jak linia płyt Duo Line czy system Instal Panel - stworzony przez naszych ekspertów do skutecznej izolacji pod wodne ogrzewanie podłogowe – podkreśla Krzysztof Słaby, prezes zarządu firmy Styropmin.

Na szczególną uwagę zasługują także działania podejmowane przez Styropmin na rzecz ochrony środowiska. – Jest to jeden z najważniejszych elementów strategii naszej firmy. Płyty styropianowe Styropmin mają najlepsze na rynku parametry związane z energooszczędnością ocieplanych budynków. W trosce o środowisko wdrażamy także kolejne proekologiczne rozwiązania – dodaje Maria Szymańska, wice prezes zarządu firmy Styropmin. Dlatego też Styropmin zdecydował się przystąpić do proekologicznego, międzynarodowego programu Operation Clean Sweep® (OCS), potwierdzając w ten sposób zaangażowanie w promowanie ograniczania ilości tworzyw sztucznych i minimalizowania odpadów.

Osobowości Branży

Jest to wyróżnienie specjalne, przyznawane szefom firm z branży budowlanej oraz organizacji i stowarzyszeń branżowych za efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową oraz wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw. Michał Luba – właściciel firmy Styropmin, Krzysztof Słaby – prezes zarządu Styropmin oraz Maria Szymańska – wice prezes Styropmin zostali uhonorowani w tym roku za tak skuteczny rozwój marki Styropmin na polskim i europejskim rynku materiałów termoizolacyjnych oraz za zaangażowanie w proces doskonalenia jakości produktów. - Bardzo doceniamy wyróżnienie, jakie zostało nam przyznane przez Redakcję i Radę Naukową magazynu Builder. To dla nas kolejny impuls, aby stale rozwijać i doskonalić ofertę. W naszym imieniu pragnę także podziękować wszystkim pracownikom. To w dużej mierze ich zasługa, że produkty marki Styropmin są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Wykwalifikowani ludzie, dla których jakość produktów jest najważniejszym priorytetem – to dla naszej firmy bardzo istotny element strategii biznesowej – podkreśla Michał Luba, właściciel firmy Styropmin.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »