Dom » Budownictwo

Czy czeka nas rewolucja technologiczna w branży automatyki do bram?

Czy czeka nas rewolucja technologiczna w branży automatyki do bram?
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 16-19 listopada w Paryżu odbędą się Międzynarodowe Targi Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie 2010. Nice, światowy lider nowoczesnych systemów zarządzania i kontroli automatyką domową, zapowiada prezentację rewolucyjnych rozwiązań w czasie najważniejszego spotkania branży.

Be Different, Be Nice - pod tym wiele mówiącym hasłem prowadzona jest kampania komunikacyjna zapowiadająca prezentację Nice podczas tegorocznych targów. Firma zamierza zaprezentować rozwiązania najnowszej generacji zarządzania i kontroli automatyką domową, jednak nie zdradza szczegółów.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Kreatywność jest matką innowacyjności" - mówi prezes grupy Nice, Lauro Buoro zapowiadając prawdziwą rewolucję produktową. Prezentacja produktów Nice będzie miała miejsce w Hali nr 1 na stoisku M046.

Międzynarodowe Targi Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie to jedno z ważniejszych spotkań w branży. Dowodem na rangę tego spotkania jest frekwencja wystawców, która pomimo kryzysu nie zmieniła się w stosunku do poprzedniej edycji w 2008 roku. Udział w tegorocznej wystawie potwierdziło już ponad 320 wystawców. Na poziome międzynarodowym największa liczba wystawców pochodzi z Włoch (1800 m2 powierzchni wystawowej), Niemiec (1600 m2 ) i Hiszpanii (1000 m2).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nice Polska Sp. z o.o.
http://www.nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »