Dom » Wnętrza

Czysta podłoga bez wysiłku

Czysta podłoga poprawia samopoczucie. To fakt, którego nie zakwestionuje żadna perfekcyjna pani domu. Ale co zrobić, kiedy czasu brak, ochoty jeszcze bardziej, a nasze podłogi zaczynają przypominać grząski teren pełen niebezpieczeństw? Oczywiście szukać pomocy u Jana Niezbędnego!

Duża, chłonna ścierka – szybki efekt

W strategicznych miejscach zawsze miej pod ręką dużą, chłonną ścierkę do podłogi. W okresie zimowym, kiedy wnosimy do mieszkania śnieg i błoto, w przedpokoju robią się kałuże i zacieki. Drugim miejscem w domu, gdzie wciąż coś ląduje na podłodze, jest kuchnia. Wystarczy wtedy sięgnąć po ścierkę podłogową Jana Niezbędnego, która dzięki perforowanej strukturze o grubym splocie łatwo wchłania wodę i zabrudzenia, a ponadto jest wytrzymała, łatwa do wypłukania i można ją prać w pralce.

 Postaw na uniwersalność

Kto powiedział, że mycie podłóg musi być najbardziej czasochłonnym elementem domowych porządków? Tak naprawdę najwięcej czasu zajmuje zbieranie się do tej czynności i wybór odpowiednich środków. Dlatego aby oszczędzić tych dylematów, Jan Niezbędny przygotował uniwersalne ściereczki nasączane, które doskonale radzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami zarówno na panelach, jak i terakocie. Można ich używać i w salonie, i w kuchni, i w łazience – wystarczy, że zawsze będziesz trzymać je w pobliżu miejsca, które wymaga czyszczenia. Żyj wygodnie z Janem Niezbędnym!

 W trosce o najmłodszych – bez detergentów

Jeśli w domu mamy małych lokatorów, ułatwianie sobie obowiązków nabiera dodatkowego wymiaru. Bo nie dość, że podłoga po prostu musi być czysta, bo maluchy wkładają do buzi wszystko, co na niej znajdą, to na dodatek one same nie przyczyniają się do utrzymania idealnego porządku. Świetnym rozwiązaniem dla mam jest ścierka z mikrofibry, która umożliwia czyszczenie podłóg bez detergentów zarówno na sucho, jak i na mokro. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze dziecko nie będzie narażone na kontakt z chemikaliami. Ścierki z mikrofibry usuwają brud, tłuszcz i kurz znacznie efektywniej niż tradycyjne, a w dodatku można je prać w pralce, więc są wielokrotnego użytku. Jan Niezbędny wie, jak ważne jest ułatwianie życia wszystkim domownikom!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka.robak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117177 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )