Technologie » Internet

Darmowy e-book o intranetach

Coraz bardziej popularne stają się platformy intranetowe, które wspiera rozwój firmy. Owocem współpracy osób z branży – ekspertów Ideo oraz naukowców Akademii Leona Koźmińskiego, jest swoiste kompendium wiedzy w postaci książki o intranecie. Na jej podstawie został przygotowany darmowy poradnik.

Darmowy PDF powstał na podstawie książki „Intranet: Skuteczna komunikacja wewnętrzna w organizacji”, których autorami są Urszula Kandefer i Grzegorz Mazurek. By go pobrać należy wejść na stronę i podać swojego e-maila: https://intranet-pdf.ideo.pl/

Publikacja prezentuje przydatną wiedzę na temat wdrażania intranetu. Zamieszczone liczne porady i wskazówki specjalistów z branży jak zarządzać portalem intranetowym, to praktyczny zbiór informacji dla czytelnika. Ponadto zawarte zostały wskazówki dotyczące analizy przedwdrożeniowej, strategii promocji oraz zaprezentowane studia przypadków, które są wartościowymi elementami uzupełniającymi teorię. Dokument dedykowany jest przede wszystkim zarządzającym organizacjami: dyrektorom, menedżerom, specjalistom ds. marketingu.  

Współcześnie wiele firm boryka się z nieefektywną komunikacją w strukturach. Zarówno w książkowej publikacji, jak i w udostępnionym właśnie darmowym e-booku, czytelnik znajdzie między innymi informacje na temat wykorzystania platform intranetowych, porady ekspertów oraz wskazówki dotyczące sposobu wdrażania takich systemów – wyjaśnia Urszula Kandefer, autorka książki oraz ekspert ds. systemów komunikacji wewnętrznej, Ideo.

Zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze organizacje potrzebują sprawnego systemu, który pozwoliłby im na skuteczne zarządzanie i właściwą komunikację. Rozwój technologii sprawia, że
dostępne są coraz bardziej rozbudowane narzędzia, wspomagające codzienne obowiązki i zapewniające odpowiedni workflow. Jednym z nich jest platforma intranetowa. Pomimo szerokiej palety korzyści jakie wiążą się z jej implementacją, wiele firm nie korzysta z takich możliwości. Powodem jest brak odpowiedniej wiedzy o jej implementacji, kosztach czy nawet rozwiązaniach jakie oferuje intranet.

Całość została poparta ciekawymi przykładami, które wskazują kluczowe dla powodzenia projektu obszary. O autorskich badaniach opowiada Grzegorz Mazurek, profesor Akademii Leona Koźmińskiego, autor publikacji. – „Zagadnienie intranetów nie jest szeroko poruszane w literaturze, brakuje również wiedzy na temat ich wykorzystania na rodzimym rynku. Z takich potrzeb powstała publikacja, która szeroko opisuje systemy intranetowe, w której zawarte zostały również badania przeprowadzone wśród menadżerów. Wyniki prezentują szeroki obraz wykorzystania platform intranetowych na krajowym rynku.”

Każdy nowy projekt to poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia. Ideo ma w portfolio liczne wdrożenia systemów intranetowych. Stworzony poradnik o intranecie to darmowy, praktyczny i rzetelny zbiór informacji. Po podaniu maila na stronie, użytkownik otrzyma bezpłatny e-book: https://intranet-pdf.ideo.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ideo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »