Dom » Nieruchomość

Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie

Develia zaprasza na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie
Zobacz więcej zdjęć »
Firma deweloperska Develia zaprasza na Dzień Otwarty w inwestycji Aleje Praskie, zlokalizowanej przy ulicy Podskarbińskiej 32/34 na warszawskim Grochowie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 maja, w godzinach 10.00-15:00.

Dni Otwarte, jakie regularnie organizujemy na naszych osiedlach, cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Podejmując decyzje o zakupie, nierzadko mają do dyspozycji tylko wizualizacje projektu – teraz mogą na żywo obejrzeć zakupione mieszkanie, sprawdzić widok z okna i wstępnie zaplanować aranżację. Zapraszamy także wszystkie osoby, które jeszcze nie zdecydowały się na zakup – mogą zapoznać się z projektem, skorzystać z oferty doradców kredytowych oraz porozmawiać nt. wykończenia mieszkań pod klucz. Najmłodszymi zaopiekuje się w tym czasie zespół animatorów – zapewniamy profesjonalną obsługę i dużo dobrej zabawy! Zapraszamy także do strefy chillout na poczęstunek – zapowiada Tomasz Kaleta, dyrektor departamentu sprzedaży Develia.

Deweloper zapewnia również możliwość zarezerwowania na miejscu konkretnego mieszkania – dzięki temu kupujący otrzymuje gwarancję stałej ceny.   

Aleje Praskie to zielone osiedle, które Develia realizuje na Grochowie. Obecnie w sprzedaży znajdują się lokale z II, IV i VI etapu inwestycji. Do dyspozycji Klientów do końca tego roku zostanie oddanych ponad 200 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. W ofercie dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 29,87 do 99,68 m kw. Ceny zaczynają się od 11 800 zł za metr. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Na parterze budynków zaplanowano lokale usługowe. Na terenie inwestycji powstaną alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum.

Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM.

Jedną z głównych zalet osiedla jest doskonała lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ulicy Podskarbińskiej, na warszawskiej Pradze Południe. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się części miasta. W pobliżu znajdują się główne arterie drogowe takie jak: ul. Grochowska, ul. Targowa, al. Waszyngtona czy al. Stanów Zjednoczonych. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również jeden z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego. W okolicy dostępna jest rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, usługowa i edukacyjna. Do planowanej stacji metra Mińska będzie zaledwie 500 metrów.

Develia, która w ubiegłym roku obchodziła 15-lecie działalności, to jeden z największych deweloperów w Polsce. Firma zrealizowała 41 osiedli, składających się w sumie ze 119 etapów inwestycyjnych – to ponad 16,5 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 860 tys. m kw. Dzięki bogatemu doświadczeniu i kadrze wysokiej klasy specjalistów Develia dostarcza swoim nabywcom nieruchomości mieszkaniowe o niezmiennie najwyższej jakości.

O DEVELII 

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach. Od 2007 r. Develia (poprzednio LC Corp) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W 2022 r. firma wypracowała 1067,9 mln zł przychodów ze sprzedaży i 231,8 mln zł skonsolidowanego zysku netto.

 

Kontakt dla mediów:


Mariusz Skowronek, Tauber Promotion

698 612 866, mskowronek@tauber.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mskala@tauber.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »