Motoryzacja » Transport

DKV OFERUJE SPECJALNE CENY PALIW NA STACJACH LOTOS

DKV OFERUJE SPECJALNE CENY PALIW NA STACJACH LOTOS
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 lutego br. DKV Euro Service powiększa sieć tanich stacji Bottom Up o 25 punktów marki Lotos

Od 1 lutego br. DKV Euro Service, operator kart paliwowych, powiększa sieć tanich stacji Bottom Up o 25 punktów marki Lotos. Na tych stacjach wszyscy klienci DKV tankują olej napędowy w cenie 5-7% niższej niż stawka
z dystrybutora.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

System Bottom Up obejmuje wybrane stacje prywatne na terenie Polski, Austrii
i Węgier. Do niedawna kierowcy mieli u nas do dyspozycji dziewięć stacji, położonych w miejscach kluczowych dla transportu.

Od 1 lutego system Bottom Up obejmuje 34 punkty tankowania, z czego 25 to stacje sieci Lotos.

Cena diesla oferowana na tych stacjach jest jednakowa. Oparta jest na stawkach hurtowych, które można sprawdzić na stronie www.lotos.pl/handlowy. Aby wyliczyć cenę Bottom Up, wystarczy do ceny brutto dodać 5 groszy.

"Ze stacji Bottom Up mogą korzystać wszyscy klienci DKV, bez dodatkowych formalności. Płacą za paliwo cenę, która jest zdecydowanie niższa niż ta
z dystrybutora. Dzięki temu systemowi wygrywają wszystkie trzy strony: klienci -
bo paliwo jest tańsze, stacje - bo zwiększają obroty i DKV - bo fakturuje większe ilości tankowań" - mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.

Korzyści cenowe stacji Bottom Up można zobaczyć na przykładzie z 24 stycznia 2012 r., kiedy pojazdy tankujące na stacji w Elblągu płaciły 5,80 za litr, a 60 km bliżej na stacji Bottom Up Lotos Gdańsk-Osowa tylko 5,49 zł za litr. Jeśli więc firma tankuje 10.000 litrów, to oszczędności dzięki wyborowi stacji wynoszą 3100 zł.

Lokalizacja w miejscach kluczowych dla transportu oraz wysoki standard usług przyczyniły się do rozbudowy sieci Bottom Up. Obok stacji Lotosu, w Polsce należy do niej także 9 stacji prywatnych. Natomiast za granicą działa 18 stacji w Austrii oraz 4 na Węgrzech. Ceny oleju napędowego na tych stacjach są stałe w okresach tygodniowych. Publikowane są na stronie www.dkv-euroservice.pl w zakładce Serwisy online >> Ceny ON.

 

Adresy stacji Bottom-up znajdują się tutaj.

 

O DKV Euro Service

DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card.  Firma istnieje
od 1934 r. i jest  zarazem najstarszą i największą na drogach Europy organizacją serwisową. W Polsce współpracuje z siecią 3200 stacji paliw i 150 warsztatów. Jest tu bezpośrednio reprezentowana
od 18 lat. DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp
do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, czy fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.
http://www.dkv-euroservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »