Technologie » Komputery

Dni Serwisowe Huawei – bezpłatna folia ochronna i rabat na naprawy pogwarancyjne

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę serwisową dla klientów marki – 100 zł zniżki na naprawy pogwarancyjne, a także bezpłatną folię ochronną na ekran wszystkich smartfonów Huawei.

Huawei przygotował atrakcyjną ofertę serwisową dla klientów marki – 100 zł zniżki na naprawy pogwarancyjne, a także bezpłatną folię ochronną na ekran wszystkich smartfonów Huawei. Akcja organizowana jest w 17 autoryzowanych salonach serwisowych Huawei w całej Polsce i potrwa od 28 do 30 maja.

 

100 zł rabatu na wszystkie naprawy pogwarancyjne

Klienci, których urządzenia Huawei uległy usterce, a ich gwarancja wygasła, mogą skorzystać z rabatu w wysokości 100 zł na naprawę pogwarancyjną. Oferta dotyczy wszystkich smartfonów, tabletów, laptopów, smartwatchy oraz inteligentnych opasek z portfolio Huawei.

 

Bezpłatna folia ochronna na ekran smartfona

Żeby skorzystać z bezpłatnej oferty montażu folii ochronnej na smartfonie Huawei, wystarczy odwiedzić autoryzowany salon serwisowy – promocja dotyczy wyłącznie smartfonów z logo marki.

 

Regulamin promocji oraz pełna lista salonów serwisowych i modeli objętych promocją dostępna jest na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/service-day/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »