Gospodarka » Żywność

Dołącz do ekipy Szlachetnych i delikatnych!

Kupując Milkę wspierasz SZLACHETNĄ PACZKĘ. Święta to szczególny czas, w którym razem z najbliższymi cieszymy się ciepłą, rodzinną atmosferą.

Czas spełniania życzeń. W tym roku część z nich pomoże zrealizować Milka wspierając ogólnopolską akcję SZLACHETNA PACZKA - inicjatywę świątecznej pomocy, która co roku angażuje tysiące ludzi w całej Polsce. Aby organizacja i jej wolontariusze mogli przez cały rok aktywnie działać, Milka przekazała pół miliona złotych. Zachęca także Polaków do wsparcia akcji i przypomina, że pomoc ma szczególnie silną moc, kiedy pomaga się razem, kiedy niesienie pomocy łączy i zbliża. Swój udział można zgłaszać od 22 listopada poprzez stronę www.szlachetnapaczka.pl. Na pomoc czeka 18 tysięcy rodzin z całej Polski.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Szlachetni i delikatni

Delikatność, szlachetność i chęć pomocy innym to wartości bliskie SZLACHETNEJ PACZCE, ale też Milce. A pomaganie jest wyjątkowo skuteczne, kiedy pomaga się razem. Z tego powodu Milka wspiera tych, którzy mają otwarte serca i sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem. O kogo chodzi?
O wolontariuszy, którzy decydując się zaangażować w działania SZLACHETNEJ PACZKI inspirują innych do pomocy. Wszyscy oni tworzą drużynę Szlachetnych i Delikatnych. Aby „Paczka" mogła działać przez cały rok, nie tylko w okresie Świąt, Milka przekazała pół miliona złotych na codzienną działalność organizacji i wolontariuszy.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają w sobie Szlachetność i Delikatność do włączenia się do akcji. Niezwykłe jest to, że każdy z nas może się zaangażować i to na wiele różnych sposobów. Można zorganizować paczkę dla potrzebującej rodziny, kupić cegiełkę albo podczas zakupów wybrać produkty Milka na Święta i także w ten sposób wesprzeć tę niezwykłą akcję - mówi Małgorzata Chojnacka, Brand Manager Milka, Mondelez Polska S.A.

Jak działa SZLACHETNA PACZKA

SZLCHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA. To inicjatywa, która jednoczy zwykłych ludzi i pomaga potrzebującym. Około miesiąca przed Bożym Narodzeniem darczyńcy mogą wybrać konkretną rodzinę i przygotować dla niej dedykowaną paczkę na Święta. Paczki w zeszłorocznej edycji otrzymało ponad 17,5 tysiąca rodzin. W tym roku SZLACHETNA PACZKA obejmie pomocą ponad 18 tysięcy rodzin, które www.fioletowastrona.pl

Śmiało! Dołącz do społeczności Szlachetnych i Delikatnych! Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RC2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »