Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Drugi weekend akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”

Drugi weekend akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższy weekend w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się druga część tegorocznej akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”. To doskonała okazja, aby okazać serce chorym dzieciom.

najbliższą sobotę i niedzielę – 13 i 14 grudnia 2008 roku – w Parku Handlowym Auchan Bielany po raz drugi brygada Żółtych Mikołajów przeprowadzi kwestę w ramach akcji „Kochajmy się we Wrocławiu”. Zbiórka pieniędzy potrwa przez cały weekend w godz. 12:00-18:00, a zgromadzone dzięki niej środki wspomogą Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Podobnie jak w miniony weekend, podczas pierwszej części wydarzenia, i tym razem akcji będą towarzyszyć świąteczne atrakcje i niespodzianki.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W nadchodzący weekend, wzorem poprzedniego, na terenie Parku Handlowego Auchan Bielany stanie RAM-chatka, czyli przenośne studio radia RAM. Osoby, które wezmą udział w kweście, będą tam mogły złożyć swoim bliskim świąteczne życzenia, które zostaną wyemitowane na antenie stacji radiowej, a przy specjalnym stoisku hostessy zapakują prezenty w papier z logo akcji. W planach są także konkursy i zabawy dla najmłodszych, wspólne kolędowanie i występy zespołów dziecięcych, m.in.: formacji tańca nowoczesnego i grupy młodzieży ze Studia Artystycznego „Katharsis” w Świdnicy. Nie zabraknie też wyjątkowych gości – do Parku Handlowego Auchan Bielany zawitają aktorzy i znani sportowcy. „Kochajmy się we Wrocławiu” to wspólne przedsięwzięcie Parku Handlowego Auchan Bielany i Radia RAM. Po raz pierwszy brygada Żółtych Mikołajów – znak rozpoznawczy wydarzenia – wyruszyła do akcji 5 lat temu. Od tego czasu rokrocznie przed Bożym Narodzeniem mieszkańcy Wrocławia i okolic chętnie wspomagają kwestę na rzecz potrzebujących dzieci.

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich - centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »