Technologie » Komputery

Drukarnia B3Project zainstalowała system druku kolorowego bizhub PRO C6500

Drukarnia B3Project zainstalowała system druku kolorowego bizhub PRO C6500
Zobacz więcej zdjęć »
Przy wyborze rozwiązania Konica Minolta, duże znaczenie miał fakt, że w Gdańsku mieści się delegatura i zarazem baza serwisowa Konica Minolta. Daje to gwarancję szybkiej realizacji zadań serwisu.

Firma B3Project z Gdańska wdrożyła system produkcyjny do druku kolorowego Konica Minolta bizhub PRO C6500. B3Projekt dostarcza szeroką gamę usług w zakresie druku offsetowego wielokolorowego oraz produkcji cyfrowej. W związku ze wzrostem zaleceń w zakresie produkcji niskonakładowych, drukarnia zdecydowała o inwestycji w wysokowydajny system cyfrowego druku w kolorze. Wybór padł na oferowane przez Konica Minolta urządzenie bizhub PRO C6500 smart z zewnętrznym kontrolerem EFI i oprogramowaniem Color Profiler ze spektrofotometrem. Urządzenie zostało także wyposażone w dodatkową kasetę dużej pojemności z opcją suszenia papieru oraz finiszer bookletujący z Post Insertem.

„Na decyzję o wyborze systemu bizhub PRO C6500 Konica Minolta wpłynęła przede wszystkim możliwość szybkiej realizacji cyfrowych prac niskonakładowych o jakości odpowiadającej technice druku offsetowego oraz możliwość wykorzystania tych samych podłoży”, mówi Andrzej Ćwikliński z delegatury Konica Minolta Business Solutions Polska w Gdańsku.  

bizhub PRO C6500 to wysokowydajny system produkcji cyfrowej, przygotowany do ciągłej realizacji dużych zleceń. Maszyna może pracować bez przerwy, zapewniając maksymalną wydajność. Drukuje do 65 stron A4 na minutę w kolorze i trybie czarno-białym. Obsługuje media w formacie do 330x480mm i o gramaturze do 300 g/m². Dzięki zaawansowanej technologii przetwarzania koloru, bizhub PRO C6500 gwarantuje doskonałe odwzorowanie koloru a jednocześnie bardzo dużą szybkość pracy. Wyposażenie systemu w toner polimeryzowany Simitri HD zapewnia żywe barwy kolorowego obrazu i wyjątkową gęstość czerni, co jest niezbędnym wymogiem druku produkcyjnego. Zaletą urządzenia jest także wygodna i szybka obsługa. Łatwy dostęp do wszystkich funkcji zapewnia duży, kolorowy panel operatora. 

Wraz z instalacją systemu bizhub PRO C6500 firmy podpisały Kontrakt Obsługi Technicznej. Obejmuje on system zdalnej diagnostyki serwisowej CSRC, umożliwiający monitorowanie stanu technicznego systemu i zapewniający ciągłość jego pracy. „Duże znaczenie miał fakt, że w Gdańsku mieści się delegatura i zarazem baza serwisowa Konica Minolta. Daje to gwarancję szybkiej realizacji zadań serwisu, co jest niezwykle istotne w przypadku prowadzenia działalności produkcyjnej, gdzie sprawność maszyn jest kluczową kwestią”, dodaje Marcin Sawicki, właściciel drukarni B3 Project.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »