Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dzien Dziecka z Müllermilk Malinowy w warszawskim ZOO

Dzien Dziecka z Müllermilk Malinowy w warszawskim ZOO
Zobacz więcej zdjęć »
29 maja, w najblizsza sobote, Müller zaprasza na degustację swoich produktow. Będą to Muller Mix i Mullermilk w tym NOWOŚĆ Müllermilk Malinowy. Firma Muller zaskakuje wyśmienitymi nowościami, ale także kreatywnym podejściem do promowania swoich produktów.

Müllermilk jest przygotowany na bazie pełnego mleka. To smaczny i orzeźwiający napój, który może przypaść do gustu zarówno zwolennikom mleka, jak i soczystych owoców. Ze względu na swoje właściwości może być pity, nie tylko na drugie śniadanie, czy podwieczorek, ale sprawdzi się także jako zdrowa przekąska np. po treningu, na pikniku, na plaży, czy wlasnie podczas rodzinnych chwil, jak te spedzone w Zoo podczas Dnia Dziecka.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wprowadzenie nowego smaku jest wspierane działaniami marketingowymi. Akcja podczas wyjątkowego weekendu z okazji Dnia Dziecka w warszawskim ZOO jest jednym z działań  promocyjnych wspierających wprowadzenie produktu na rynek. Müllermilk to produkt w wyróżniającej się i poręcznej butelce, który można pić zawsze i wszędzie. Dlatego niezależnie, jakie miejsce wybierzemy, spotkanie z Müllermilk to wyjątkowa przyjemność dla naszych zmysłów, przyjemność, która możemy odnaleźć w 6 smakach Müllermilk: Czekoladowym, Pistacjowo – Kokosowym, Bananowym, Waniliowym, Truskawkowym i Malinowym. Przekonać się będzie można o tym już w sobotę, 29 maja od 9.00 podczas wizyty w ogrodzie zoologicznym w Warszawie. 

ZAPRASZAMY

www.mullerpolska.pl 

Więcej informacji:Patrycja Sawickapatrycja@bwpr.plgsm: 506 181 076Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Primoloko/Black&WhitePR
http://blackandwhitepr.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »