Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Effective PR partnerem merytorycznym konferencji Negocjator 2009

Effective PR partnerem merytorycznym konferencji Negocjator 2009
Zobacz więcej zdjęć »
Ponad 20 bezpłatnych warsztatów dla studentów poprowadzą przedstawiciele firm w trakcie ósmej edycji konferencji Negocjator, która odbędzie się 1-3 kwietnia 2009 r., w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Effective Public Relations.

Negocjator 2009 to konferencja adresowana do studentów wszystkich kierunków studiów z całej Polski. Jej celem jest kształtowanie umiejętności z zakresu negocjacji, komunikacji interpersonalnej oraz rozwoju osobistego, przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Już po raz trzeci partnerem merytorycznym projektu jest Effective Public Relations – zespół konsultantów zajmujących się tworzeniem i realizacją strategii public relations dla marek, instytucji, firm i osób. 2 kwietnia br. agencja poprowadzi autorski warsztat pt. „Blogi i blogerzy – nowe wyzwania dla PR”, dotyczący potencjału marketingowego i komunikacyjnego polskiej blogosfery.

Studenci zainteresowani udziałem w konferencji Negocjator 2009 mogą rejestrować się na stronie www.negocjator.pl. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano ponad 20 bezpłatnych treningów i warsztatów. Poprowadzą je psycholodzy, specjaliści ds. PR, trenerzy biznesu oraz dziennikarze. 

Organizatorem konferencji Negocjator 2009 jest Studenckie Koło Naukowe Negocjacji, Komunikacji i Psychologii, działające we współpracy z Katedrą Rozwoju Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 

Effective Public Relations działa na rynku od 2003 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm z branż FMCG, IT oraz wnętrzarskiej. Do grona obecnych klientów agencji należą m.in.: d’aucy Polska, Dornbracht, Dulux/ICI, Haribo, Konica Minolta, LSJ Kancelaria Prawna Szczesna-Jędrych Olejnik-Roszkowska, Młyn Klekotki resort & spa, Podravka oraz Stanley.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »