Dom » Budownictwo

Entrematic na targach BAU 2013 w Monachium

Entrematic, ze swoimi dobrze znanymi markami - Normstahl, Dynaco, EM i Ditec, jest obecny na targach BAU 2013, które odbywają się w dniach 14 – 19 stycznia w Monachium. Odwiedzający mogą poznać kompletną ofertę w automatyce wejść i wjazdów w centrum targowym w Monachium na stoisku 320 w hali B3.
Targi BAU odbywają się każdego roku w Monachium i są to najbardziej znane światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych dla sektora budownictwa przemysłowego, komercyjnego i jednorodzinnego, a także wyposażenia wnętrz.

Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „The future of building", czyli Przyszłość budownictwa. Dlatego też firma Entrematic, w związku z wprowadzeniem nowej kompletnej oferty automatyki wejść i wjazdów, pod wspólnym szyldem i w nowej odsłonie, zaprasza do odwiedzenia firmowego stoiska i zapoznania się z nowościami produktowymi pokazywanymi w Monachium. Prezentacja innowacyjnych rozwiązania i nowatorskich technologii na targach w Monachium powoduje, że firma Entrematic przedstawia się jako nowy, silny partner biznesowy w zakresie automatyki wejść i wjazdów.

Rozwiązania sygnowane marką Entrematic otwierają zatem całkiem nowy rozdział w dziejach automatyki wejść i wjazdów. Poprzez znane marki, takie jak Normstahl, Dynaco, EM i Ditec, z ich wieloletnim specjalistycznym doświadczeniem, innowacyjnymi i wysokiej jakości produktami tworzącymi wszechstronną ofertę, Entrematic stawia sobie za cel stać się fachowym partnerem i dostawcą rozwiązań dla dystrybutorów i montażystów rozwiązań do wejść i wjazdów.

Przedstawiciele firmy Entematic czekają na Państwa na stoisku 320 w hali B3.


www.entrematic.com



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »