Dom » Wnętrza

Farby laserunkowe

Farby laserunkowe
Zobacz więcej zdjęć »
Farby laserunkowe tworzą transparentną, półprzezroczysta powłokę.

Farby laserunkowe tworzą transparentną, półprzezroczysta powłokę. Stosujemy je na powierzchnie uprzednio pomalowane farbami kryjącymi, które stanowią dla nich podkład. Fiński producent,

Tikkurila, właśnie wprowadził na rynek całą gamę takich farb. Taika Pearl Paint i Taika Pearl Glaze mają perłowy połysk i dostępne są w dwunastu odcieniach, Taika Pearl Glaze występuje dodatkowo w wersji dwukolorowej.

Powierzchnia pokryta takim laserunkiem, w zależności od kąta padania światła, mieni się kontrastowymi odcieniami: złoto-srebrnym, miedziano-turkusowym, czerwono-zielonym, niebiesko-żółtym lub liliowo-zielonym. Laserunkami możemy pokryć całą powierzchnię ściany, ale najlepiej sprawdzą się w wykończeniach. Może kwieciste wzory z szablonów, albo pasy? Cena za opakowanie 0,9 litra od 88 złotych, wystarcza na około 12 metrów kwadratowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m_g11

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »