Technologie » Internet

Farnell element14 gospodarzem seminarium dla inżynierów z branży medycznej

Firma Farnell element14 organizuje dedykowane szkolenie dla inżynierów z branży medycznej. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Conrad w Krakowie.

Firma Farnell element14 organizuje dedykowane szkolenie dla inżynierów z branży medycznej. Partnerami wydarzenia są marki Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity. Spotkanie odbędzie się 6 grudnia w Hotelu Conrad w Krakowie. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Organizowane przez firmę Farnell element14 szkolenie będzie okazją nie tylko do wymiany doświadczeń, ale także do zapoznania się z najnowszymi trendami i rozwiązaniami technologicznymi dedykowanymi dla branży medycznej. Seminarium towarzyszyć będą specjalne szkolenia, które poprowadzą specjaliści z firm Molex, Vishay, Analog Devices oraz TE Connectivity

 

Organizowane przez nas seminarium to doskonała okazja, aby lepiej poznać produkty i świadomie budować zaplecze technologiczne dla branży medycznej. Naszym celem jest stworzenie platformy, która nie tylko umożliwi wyznaczanie nowych kierunków rozwoju, ale przede wszystkim przeniesie inżynierię medyczną w nowy wymiar technologiczny. Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa zostanie zauważona i znajdzie szerokie grono odbiorców – Marta Kijowska - Pytel, Key Account Manager Farnell Element14.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną najnowsze produkty i rozwiązania inżynieryjne dla branży medycznej dostępne na rynku. Całość uzupełni debata, której uczestnicy będą mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz oczekiwaniami względem technologii medycznej i zaplecza technicznego, które ma jej służyć.

 

Harmonogram seminarium

 

7:30-8:00                    Rejestracja uczestników – poczęstunek kawowy

8:00-8:15                     Powitanie przez Farnell element 14

8:15-9:30                    Molex – szkolenie produktowe

9:30-9:45                     Przerwa kawowa

9:45-11:00                  Vishay – szkolenie produktowe

11:00-11:20                Przerwa kawowa

11:20-12-35                Analog Devices – szkolenie produktowe

12:35-13:45                 Lunch

13:45-15:00                TE Connectivity – szkolenie produktowe

W związku z ograniczoną liczbą miejsc organizatorzy zwracają się z prośbą o wcześniejszą rejestrację za pośrednictwem strony internetowej element14 Community. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

element14
http://www.element14.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »