Gospodarka » Narzędzia

Farnell element14 i MegaPower prezentują pierwszą na świecie lutownicę zasilaną przez gniazdo USB

Farnell element14 ogłosił rozpoczęcie sprzedaży pierwszej na świecie lutownicy zasilanej przez gniazdo USB opracowanej przez MegaPower.

Lutownica stworzona z myślą o dokonywaniu szybkich napraw podzespołów w technologii SMT, zarówno w terenie jak i w laboratorium, może być zasilana z gniazda USB w komputerze stacjonarnym lub laptopie, albo przy pomocy baterii 9V. Lutownica rozgrzewa się do temperatury 480°C w ciągu 20 sekund i jest niezwykle energooszczędna (5W w porównaniu z 40W w przypadku podobnych narzędzi innych marek).


Urządzenie, którego cena wynosi 9.90 GBP wyróżnia się:

  • Wysokiej klasy końcówką lutującą,
  • Bardzo jasną, białą dioda LED, która zapewnia oświetlenie podczas pracy,
  • Poręczną i łatwą w transporcie konstrukcją,
  • Blokadą bezpieczeństwa głównego włącznika,
  • Wysoką wydajnością energetyczną,
  • Nasadką ochronną.

"Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom ten nowy, interesujący produkt. Mamy nadzieję, że spotka się on z uznaniem branży przyrządów naprawczych i wpasuje się w potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i majsterkowiczów" - komentuje Chris Godfrey, Global Product Director Test & Tools w firmie Farnell element14.
"Firma MegaPower jest bardzo zadowolona z partnerskiej współpracy z Premier Farnell, której efektem jest nowe narzędzie do lutowania podzespołów SMT. Doceniamy pracę i doświadczenie zespołu Farnell element14, dzięki którym na rynek trafiają tak nowatorskie produkty" - poinformował George Hu, Managing Director w MegaPower.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

element14
http://www.element14.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »