Motoryzacja » Jednoślady

Finał Speedway Ekstraligi – to będzie historyczne spotkanie!

W niedzielę 19 października o 18.30 rozegrane zostanie rewanżowe finałowe spotkanie Speedway Ekstraligi pomiędzy sponsorowanym przez Nice Polska Unibaksem Toruń a Unią Leszno. Kibice żużlowi zapewne nie mogą już się doczekać tej chwili.

Bilans pomiędzy obiema drużynami w chwili obecnej jest lepszy dla torunian. W jednym z dwóch najważniejszych meczów Ekstraligi to żużlowcy Unibaksu okazali się lepsi. W pierwszym spotkaniu Unibax wygrał na torze rywala 49:41 i jest bardzo bliski wywalczenia czwartego w historii Torunia złotego medalu Drużynowego Mistrzostwa Polski DMP. Trzeba jednak jeszcze postawić kropkę nad „i", a wcale nie musi być łatwo. Przypomnijmy, że leszczynianie znakomicie czują się na toruńskim torze i w ostatnich latach częściej tu wygrywali niż przegrywali. Natomiast niewątpliwie dużym atutem Unibaksu jest ośmiopunktowa zaliczka przed rewanżem. 

Spotkanie to będzie dla torunian szczególnie ważnym wydarzeniem - oprócz możliwości zdobycia czwartego w historii DMP, "Aniołom" przyjdzie pożegnać się z areną zmagań, jaką przez 58 lat był stadion imienia Mariana Rose. W związku z tym na kibiców, którzy zasiądą na Broniewskiego 98, czekać będzie spora dawka atrakcji. Jedną z nich będzie specjalnie przygotowany, kilkuminutowy pokaz fajerwerków, który będzie dopasowany do podkładu muzycznego. Toruński stadion - mimo, że mały - ma swoją magię, która leży głęboko w sercach kibiców z grodu Kopernika. Z pewnością Ci kibice nie zapomną o tym podczas ostatniego spotkania, które może zakończyć się nawet zdobyciem tytułu Drużynowego Mistrza Polski po 7 lat wyczekiwania.  

Tego jako sponsor drużyny Unibaksu życzymy żużlowcom i kibicom!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Nice Polska Sp. z o.o.
http://www.nice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »