Firma » Finanse

Finamo - lider doradztwa finansowego na Dolnym Śląsku

W ciągu trzech miesięcy od oficjalnego rozpoczęcia działalności, Finamo SA otworzyło w całej Polsce 21 oddziałów, w tym aż 5 na terenie Wrocławia. W ten sposób, pod względem wielkości sieci, Finamo jest największą siecią doradztwa finansowego na Dolnym Śląsku i trzecią na krajowym rynku.

Otwarcie tak dużej liczby oddziałów we Wrocławiu wynika z przeświadczenia przedstawicieli firmy o bardzo dużym potencjalne regionu. „Wrocław jest w tej chwili najważniejszym ośrodkiem biznesowym w Polsce, tuż za Warszawą. Głęboko wierzymy, że rozwój gospodarczy na Dolnym Śląsku będzie szybszy niż w całym kraju. W związku z tym zauważamy potrzebę zapewnienia Wrocławianom dostępu do nowoczesnych usług finansowych.” – uważa Piotr Białkowski, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Finamo prężnie rozwija się również w innych miastach. „W trzy miesiące otworzyliśmy dwadzieścia oddziałów, co naszym konkurentom zajęło kilka lat.” - mówi Waldemar Mierzejewski, Prezes Zarządu Finamo SA. Istniejące oddziały znajdują się również w reprezentacyjnych lokalizacjach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdyni i Zabrzu. Do końca roku Finamo SA zamierza otworzyć w sumie  20-30 nowych Centrów Finansowych.

Firma zatrudnia już blisko 200 doradców, w tym prawie 40 we Wrocławiu. Do końca roku zamierza zatrudnić w sumie 300 nowych. Pracownicy Finamo przechodzą wielostopniowy proces rekrutacji, mający zagwarantować Klientom wysoki standard i fachowość obsługi. Doradcy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej oraz klarowną ścieżkę awansu. Finamo dynamicznie rozszerza ofertę o nowe produkty. Do szerokiej gamy oferowanych dotychczas kredytów dołączyły ostatnio kredyty samochodowe, zarówno na zakup nowych jak i używanych aut. Obsługą kredytów samochodowych zajmują się specjalnie wydelegowani doradcy ds. kredytów konsumpcyjnych. „Poszerzanie oferty o nowe kategorie produktów wiąże się z filozofią Finamo – patrzymy całościowo na finanse osobiste, chcemy doradzać we wszystkich ich aspektach bez skupiania się wyłącznie na hipotekach lub funduszach” – mówi Marcin Borowiecki Dyrektor ds. Produktów i Marketingu Finamo SA. Finamo współpracuje już z blisko 30 partnerami biznesowymi. Ostatnio firma podpisała umowy z kolejnymi dużymi instytucjami finansowymi: PKO BP, Dom Bankiem, Noble Bankiem,  Eurobankiem, Getin Bankiem i Impuls Leasing. 

Wrocławskie Centra Finansowe Finamo znajdują się w samym centrum miasta na ul. Jedności Narodowej 61/1A , ul. Malarskiej 25, ul. Szewskiej 68/69 , ul. Piłsudskiego 86 i ul. Traugutta 128-132.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »