Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Podaruj to, co masz najcenniejsze. Wielka zbiórka krwi w Atrium Plejada

Centrum Handlowe Plejada organizuje akcję zbiórki krwi dla regionu. Już w najbliższą sobotę przed Galerią będzie ustawiony ambulans, w którym każdy będzie mógł oddać krew.

Ambulans będzie oczekiwał na krwiodawców w sobotę 10 grudnia, w godzinach 11.00-16.00 na terenie Centrum, przy Al. Jana Nowaka Jeziorańskiego 25.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Przed okresem świątecznym zawsze brakuje krwi, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować zbiórkę. Sama donacja trwa mniej niż 15 minut i jest całkowicie bezpieczna i właściwie bezbolesna a może podarować to co najcenniejsze – zdrowie, a nawet życie” – mówi Klaudia Antonik – Kłopot, Dyrektor Atrium Plejada.

Krew może oddać każda zdrowa i nieprzyjmująca na stałe leków osoba w wieku 18-65 lat. Aby oddać krew trzeba mieć ze sobą dowód osobisty.

Akcja organizowana jest przy współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »