Firma » Finanse

Finamo - lider doradztwa finansowego na Śląsku

W ciągu niespełna trzech miesięcy od oficjalnego rozpoczęcia działalności, Finamo SA otworzyło w całej Polsce 20 oddziałów, w tym 3 na terenie Katowic i jeden w Zabrzu.

W ten sposób, pod względem wielkości sieci, Finamo jest największą siecią doradztwa finansowego na Śląsku i trzecią na krajowym rynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Otwarcie w 3 miesiącu działalności 4 Centra Finansowe Finamo na Śląsku jest dowodem naszego przekonania o niesamowitym potencjale ekonomicznym tego regionu. Chcemy dołożyć naszą cegiełkę do realizacji tego potencjału zapewniając szeroki dostęp do nowoczesnych usług finansowych.” – uważa Piotr Białkowski, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży.

„Wkrótce zamierzamy otworzyć oddziały w Sosnowcu oraz Gliwicach” – dodaje. Finamo prężnie rozwija się również w innych miastach. „W trzy miesiące otworzyliśmy dwadzieścia oddziałów, co naszym konkurentom zajęło kilka lat.” - mówi Waldemar Mierzejewski, Prezes Zarządu Finamo SA. Istniejące oddziały znajdują się również w reprezentacyjnych lokalizacjach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdyni. Do końca roku Finamo SA zamierza otworzyć w sumie  20-30 nowych Centrów Finansowych.

Firma zatrudnia już blisko 200 doradców, w tym ponad 30 na terenie aglomeracji śląskiej. Do końca roku zamierza zatrudnić w sumie 300 nowych osób. Pracownicy Finamo przechodzą wielostopniowy proces rekrutacji, mający zagwarantować Klientom wysoki standard i fachowość obsługi. Doradcy mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet opieki medycznej oraz klarowną ścieżkę awansu. Finamo dynamicznie rozszerza ofertę o nowe produkty. Do szerokiej gamy oferowanych dotychczas kredytów dołączyły ostatnio kredyty samochodowe, zarówno na zakup nowych jak i używanych aut. Obsługą kredytów samochodowych zajmują się specjalnie wydelegowani doradcy ds. kredytów konsumpcyjnych. „Poszerzanie oferty o nowe kategorie produktów wiąże się z filozofią Finamo – patrzymy całościowo na finanse osobiste, chcemy doradzać we wszystkich ich aspektach bez skupiania się wyłącznie na hipotekach lub funduszach” – mówi Marcin Borowiecki Dyrektor ds. Produktów i Marketingu Finamo SA. Finamo współpracuje już z 30 partnerami biznesowymi. Ostatnio firma podpisała umowy z kolejnymi dużymi instytucjami finansowymi: PKO BP, Dom Bankiem, Noble Bankiem,  Eurobankiem, GetinBankiem i Impuls Leasing. 

Centra Finansowe Finamo znajdują się w Katowicach na ul. Mickiewicza 10, ul. Młyńskiej 13 oraz na Placu Miarki 1, a w Zabrzu na ul. Wolności 258.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Smart Media Sp. z o. o.
http://smart-media.pl

Komentarze (5)

 • lukas9
  lukas9 2008-12-16 15:29:22

  a przy tych 300 tyś jaka rata ci wyszła?

 • avatar
  martynika 2008-10-09 21:26:14

  na stronie Finamo masz zamieszczone kalkuratory, ale chyba najlepiej zadzwonić i umówić się na spotkanie, albo przejść się do któregoś oddziału. Ja nie jestem w stanie powiedzieć Ci jakie minimalne wrunki finasowe musisz spełniać. ja mam 2000 netto.

 • avatar
  tiestoforlive 2008-10-08 12:41:10

  mozesz mi powiedziec jakie musiałbym spełniac "minimalne" warunki finansowe aby w obecnej sytuacji otrzymac kredyt w Finamo?

 • avatar
  martynika 2008-10-07 01:12:10

  powiem Ci tak, byłam w kilku doradztwach, bo chciałam porównać różne oferty. Bywało różnie z ofertą banków jakimi dysponowali. trafiłam do Finamo, umówiłam się na spotkanie. okazało się, że mają jedną z szerszych ofert kredytowych na rynku, może i najszerszą - ale tego nie jestem pewna - we wszystkich doradztwach nie byłam:)
  po analizie dochodów, która przebiegła dość sprawnie, przyszła pora na dokumentację i potem poszło już z górki. Kredyt na mieszkanie przyznany w wysokości 300 tyś - u innych miałam problemy z taką kwotą.
  ogólnie oceniam pozytywnie przygodę z nimi:) i mogę ich polecić.

 • avatar
  tiestoforlive 2008-10-03 17:35:26

  Na rynku pojawił się nowa firma doradctwa finansowego czy ktoś mółby mi coś wiecej o nich napisać? pozdrawiam


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »