Firma » Praca

Firma Kaspersky Lab Polska wybrała Handlowca Roku 2017 w swojej sieci partnerskiej

Firma Kaspersky Lab Polska wybrała Handlowca Roku 2017 w swojej sieci partnerskiej
Zobacz więcej zdjęć »
Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. informuje o przyznaniu wyróżnienia „Handlowiec Roku”, które otrzymują osoby wykazujące największe zaangażowanie w sprzedaż produktów Kaspersky Lab w Polsce.

Wyróżnienie za rok 2017 otrzymała Eliza Przybylska z firmy AT Computers.

Sieć partnerska firmy Kaspersky Lab Polska budowana jest od ponad piętnastu lat. W tym czasie firma zorganizowała kilkanaście Konferencji Partnerów i wręczyła kilkadziesiąt wyróżnień, takich jak „Dystrybutor Roku”, „Partner Roku”, „Partner Dekady” czy „Partner Piętnastolecia”. Wszystkie te wyróżnienia były jednak przyznane firmom współpracującym z Kaspersky Lab Polska. W 2017 r. spółka podjęła decyzję o wprowadzeniu nowego wyróżnienia, „Handlowiec Roku”, które otrzymywać będą konkretne osoby – handlowcy wykazujący największe zaangażowanie w sprzedaż produktów Kaspersky Lab w Polsce na przestrzeni całego roku.

Wyróżnienie za rok 2017 otrzymała Eliza Przybylska z firmy AT Computers, partnera Kaspersky Lab Polska. Nagrodę specjalną stanowił prestiżowy model smartfona z segmentu premium.

Budowanie silnej sieci partnerskiej było jednym z najważniejszych celów, jakie przyjęliśmy, projektując nasz model dystrybucji. Założenie to jest dzisiaj tak samo aktualne i bardzo cieszę się, że w jego ramach dystrybucją produktów Kaspersky Lab w Polsce zajmują się ambitni i zaangażowani w pracę handlowcy. Mam nadzieję, że wprowadzane przez nas wyróżnienie będzie stanowiło należyte uhonorowanie pracy nagradzanych osób powiedział Bartosz Prauzner-Bechcicki, dyrektor ds. sprzedaży, Kaspersky Lab Polska.

Praca z klientami sprawia mi olbrzymią satysfakcję, a dzięki współpracy z Kaspersky Lab Polska mogę im oferować czołowe rozwiązania w branży bezpieczeństwa IT powiedziała Eliza Przybylska, Handlowiec Roku 2017 wg Kaspersky Lab Polska, starszy specjalista ds. handlowych w firmie AT Computers S.C. Bardzo cieszę się z przyznanego wyróżnienia, ponieważ stanowi ono dowód docenienia mojej pracy.

Informacje o AT Computers S.C.

AT Computers zapewnia swoim klientom pełen zakres rozwiązań oraz usług z zakresu bezpieczeństwa danych i sieci komputerowych. Firma zajmuje się również projektowaniem i wdrażaniem systemów informatycznych, a także sprawuje bieżący nadzór nad stanem technicznym infrastruktury IT klienta. Oferta firmy skierowana jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw prywatnych, a także instytucji państwowych. Wielkość i różnorodność realizacji AT Computers dla szeregu branż sprawia, że firma podejmuje się spełniania najbardziej skomplikowanych i wyszukanych potrzeb swoich klientów. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie http://atcomp.pl.

Informacje o Kaspersky Lab Polska sp. z o.o.

Kaspersky Lab Polska sp. z o.o. jest polskim przedstawicielstwem firmy Kaspersky Lab i aktywnie działa od 2001 r., dostarczając rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo systemów informatycznych, tworzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Kaspersky Lab. Z dwoma biurami – w Warszawie i Częstochowie – Kaspersky Lab Polska zatrudnia kilkudziesięciu specjalistów. Dbając o profesjonalną obsługę swoich klientów, spółka organizuje rozbudowane zespoły wsparcia technicznego (obecnie dział pomocy technicznej Kaspersky Lab Polska funkcjonuje 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu) oraz analityków zagrożeń, a także rozwija profesjonalne serwisy internetowe i sieć partnerską. Firma kładzie duży nacisk na edukację użytkowników, publikując wiele materiałów, które pozwalają na zaznajomienie się z podstawami współczesnych cyberzagrożeń i metodami walki z nimi. Więcej informacji o firmie znajduje się na stronie https://kaspersky.pl.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Wszystkie informacje prasowe Kaspersky Lab Polska są dostępne na stronie https://www.kaspersky.pl/nowosci.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o.
http://kaspersky.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »