Firma » Biura

Form Offices nową marką na rynku biurowym

Form Offices nową marką na rynku biurowym
Zobacz więcej zdjęć »
Marka Form Offices odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone, elastyczne i dobrze zaprojektowane biura.

Pod szyldem Form Offices działają cztery nowoczesne kompleksy biurowe klasy A – w Krakowie (Tertium, Wadowicka 3, DOT by Form) oraz Wrocławiu (Cu Office), które w 2021 roku zostały nabyte przez Partners Group, wiodącą międzynarodową firmę inwestycyjną. REINO Group pełni rolę asset managera i współinwestora Form Offices. 

Wprowadzenie marki Form Offices to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości biura w miastach regionalnych, wynikające m.in. ze zmęczenia pracą zdalną – brakiem odpowiedniej infrastruktury w domu oraz ograniczeniem bezpośrednich relacji międzyludzkich. Form Offices to przestrzeń, która sprzyja i zachęca do innowacyjnych rozwiązań. 

– Wraz z powrotem pracowników, obserwujemy popyt na zrównoważone i energooszczędne biura, które tworzą komfortowe środowisko pracy oraz wspierają rozwój małych społeczności. Nieruchomości Form Offices wpisują się w te trendy, a także w strategie CSR i ESG Partners Group. Dlatego zdecydowaliśmy się zebrać je pod wspólną marką, w pełni skoncentrowaną na potrzebach użytkowników – mówi Agata Połeć, Asset Manager Form Offices. 

Budynki działające pod marką Form Offices posiadają certyfikat BREEAM na poziomie „Excellent”. Dodatkowo, budynek Wadowicka 3A to pierwszy obiekt w Polsce, który w czerwcu 2021 roku zdobył międzynarodowy certyfikat Fitwel. Budynki DOT by Form, Wadowicka 3 i Cu Office łączy też pracownia, w której zostały zaprojektowane – wszystkie trzy stworzyli architekci renomowanej Medusa Group. 
 
Użytkownicy każdej z lokalizacji Form Offices mają do dyspozycji dużo zielonych przestrzeni przystosowanych do pracy, spotkań i odpoczynku, wygodne lobby z ogólnodostępnymi udogodnieniami, pełną infrastrukturę dla rowerzystów, a także stacje ładowania pojazdów elektrycznych i powierzchnie coworkingowe.

– Naszym priorytetem jest komfort najemców oraz elastyczność. Budynki oferują zaawansowane rozwiązania techniczne, które pozytywnie wpływają na jakość codziennej pracy. Certyfikat Fitwel, energia ze źródeł odnawialnych, a także atrakcyjne położenie spełniają potrzeby najbardziej wymagających firm, co przekłada się na duże zainteresowanie najemców – większość przestrzeni Form Offices jest w zaawansowanej fazie komercjalizacji – dodaje Anna Jakubowska, Leasing Manager Form Offices.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

biuropr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »