Rozrywka i wypoczynek » Prezenty

Fotografia w wielkim formacie czyli własny pomysł na świąteczne prezenty

Fotografia w wielkim formacie czyli własny pomysł na świąteczne prezenty
Zobacz więcej zdjęć »
Święta Bożego narodzenia, to nie tylko magiczny czas spotkań z najbliższymi, ale także prezenty, którymi wyrażamy swoją miłość czy przyjaźń. Co roku borykamy się z problemem czym obdarować, czym zaskoczyć aby nasz prezent został doceniony i zapamiętany.

Pomysłów jest wiele a my coraz częściej poszukujemy czegoś niezwykłego, pomysłu na prezent, który być może zarazi naszą pasją albo będzie odzwierciedleniem tego co kochają Ci, których chcemy obdarować. Firma Fotoarte - Wielki Format ma rozwiązanie i pomysł na prezenty z duszą, a mianowicie fotografię w naprawdę wielkim formacie. Jakże pełen pasji i dobrych emocji będzie prezent, który przygotujemy samodzielnie, np.: wykonana przez nas fotografia wywołana w wielkim formacie, która ozdobi wnętrze mieszkania czy biura obdarowanej osoby. Jakże miło będzie otrzymać w zimowy, chłodny wieczór pięknie oprawione zdjęcie słonecznych szczytów górskich, rajskiej plaży, wodospadu czy pełnej kwiatów łąki albo wspólne zdjęcie zakochanych uwiecznione w romantycznym krajobrazie. Nasz prezent nie tylko będzie pełen emocji czy wspomnień, ale również w nietuzinkowy sposób doda klimatu wnętrzom.

 

A jak przygotować i wywołać nasze zdjęcia, aby można było je podarować w prezencie? To proste. – „Wystarczy zgłosić się do firmy Fotoarte – Wielki Format i dostarczyć osobiście lub wysłać nam zdjęcie. Następnie wybrać wielkość w jakim chcemy wywołać zdjęcie, a pamiętajmy, że zdjęcie wywołane w wielkim formacie może mieć wymiary nawet do 127 cm x 304,8 cm. Aby zdjęcie mogło pełnić rolę obrazu możemy dodatkowo je zafoliować, nakleić na specjalną sztywną piankę, a także oprawić w wybraną przez Klienta ramkę. Tak wywołane oraz oprawione zdjęcie będzie osobistym prezentem np. na Boże Narodzenie czy inne równie niezwykłe święta, a także rocznice.” - mówi Dariusz Moryc, Manager firmy Fotoarte.

 

Już dziś warto pomyśleć o naszej fotografii, którą podarujemy w prezencie na Boże Narodzenie. Poszukajmy więc inspiracji w naszych albumach fotograficznych lub poszukajmy pomysłu na nową fotografię, którą ofiarujemy „pod choinkę”. A jakie są koszty takiej niespodzianki? Za wywołanie metra kwadratowego wielkoformatowej fotografii w firmie Fotoarte zapłacimy 129 złotych. Cena metra kwadratowego laminowania, to 35 złotych, zaś naklejenia na piankę - 85 złotych za metr kwadratowy. Koszt ramkowania uzależniony jest od wybranego wzoru ramki i kształtuje się pomiędzy 8,50 a 45 złotych za metr bieżący.

 

W te święta Bożego Narodzenia podarujmy naszym najbliższym marzenia i miłe wspomnienia uwiecznione na wielkoformatowej fotografii.

 

-------------------

Warszawska firma Fotoarte, znana i ceniona w branży fotograficznej, zgodnie z oczekiwaniami rynku rozszerzyła świadczone usługi o fotografię wielkoformatową, a także solwentowe wydruki wielkoformatowe. Nowe usługi w firmie Fotoarte – Wielki Format, to: zdjęcia wielkoformatowe, wydruki fotograficzne, foliowanie i naklejanie na piankę zdjęć wielkoformatowych oraz wydruki solwentowe. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający naświetlanie i drukowanie zdjęcia na papierze fotograficznym o wymiarach nawet do 127 cm x 304,8 cm, a to wszystko dzięki cyfrowej naświetlarce fotograficznej Océ Light Jet 430, a także ploterowi Epson Stylus Pro 9600.

 

Więcej informacji na: http://www.fotoarte.waw.pl/wielkiformat.php

powiekszenia@fotoarte.waw.pl

 

Kontakt w sprawach PR:

Agnieszka Sadzikowska, a.sadzikowska@asmediadesign.pl

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Fotoarte - wielki format
http://www.fotoarte.waw.pl/wielkiformat.php

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »