Firma » Biznes

Franke Polska otrzymała tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2014

Franke Polska otrzymała tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca 2014
Zobacz więcej zdjęć »
Liderzy Społecznej Odpowiedzialności - Dobry Pracodawca to ogólnopolski Program, prowadzony przez redakcję Forum Biznesu, którego zadaniem jest upowszechnienie wartości i zasad Odpowiedzialnego Biznesu, jakimi powinny kierować się firmy i instytucje, działające na terenie Polski.Redakcja Forum Biznesu typuje firmy, które spełniają zasadnicze kryteria koncepcji odpowiedzialności społecznej biznesu - CSR (Corporate Social Responsibility). Kryteria te obejmują wszystkie pozytywne aspekty działalności firmy, realizowaną politykę przedsiębiorstwa jako pracodawcy i partnera biznesowego, stopień zaangażowania w działalność sponsorską oraz charytatywną.

W tym roku po raz kolejny Kapituła Programu przyznała firmie Franke Polska tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności Dobry Pracodawca 2014.

Wyróżnienie potwierdza status Franke jako firmy solidnej, z którą warto podejmować współpracę, ponieważ jest wrażliwa na potrzeby otoczenia i w swoich codziennych działaniach kieruje się uczciwością oraz szacunkiem do partnerów biznesowych i pracowników.

Patronem programu jest Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.


Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl


Marek Szymanski - Prezes Franke Polska Sp. z o.o.

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.


Franke Polska (PRESS BOX)


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »