Dom » Wnętrza

Funkcjonalność natury

Funkcjonalność natury
Zobacz więcej zdjęć »
Współczesna aranżacja chętnie czerpie z piękna ukrytego w naturalnych materiałach i tworzywach. Oszczędne, harmonijnie zaaranżowane powierzchnie to interesująca alternatywa dla pompatycznej elegancji

Ekologiczny design ceni wyżej funkcjonalność niż luksus i nadmierny estetyzm. Inspirowane naturą zdobnictwo to przede wszystkim silnie zaakcentowana obecność drewna. Towarzyszą mu bawełna, len i wełna, które świetnie prezentują się na stołach i podłogach. Uzupełnieniem tej prostej, gustownej estetyki będą na pewno fornirowane drzwi DOMINO, z oferty INVADO. Wyróżnia je najwyższa jakość wykonania oraz bezpretensjonalna, niewymuszona estetyka.


Zrównoważona kolorystyka drzew wenge, dębu bielonego i orzecha, wniesie do wnętrza atmosferę komfortu i wyciszenia. Od niedawna kolekcja DOMINO dostępna jest również w wersji okleinowanej. Dziewięć unikalnych modeli, jednolitych lub z harmonijnym układem przeszkleń, zachwyca naturalną, doskonale odwzorowującą usłojenie drzewa fakturą. Do wyboru w trzech stylowych barwach – pastelowej coimbry i akacji lub głębokiego hebanu. 

Domino

Producent: INVADO

Cena: 1040.00 PLN netto (fornir), 539.00 PLN netto (okleina)

Więcej informacji na www.invado.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Intro Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »