Dom » Wnętrza

Gabinet Uno bello – przyjazne miejsce pracy

Gabinet Uno bello – przyjazne miejsce pracy
Zobacz więcej zdjęć »
Prostota formy, oszczędne detale, barwy natury podkreślające piękno drewna skonfrontowane z wyrazistymi kolorami ozdobnych listew i czół szuflad. Uno bello - najnowsza linia mebli do gabinetu Kolekcji Mebli Klose harmonijnie łączy nowoczesność z klasyczną elegancją.

W domu trudniej jest się zmobilizować do pracy, dlatego aranżacja domowego gabinetu powinna sprzyjać skupieniu i koncentracji. Uno bello, najnowsza kolekcja mebli do gabinetu marki Klose, umożliwia stworzenie aranżacji eleganckiej, a przy tym funkcjonalnej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Proste, geometryczne formy brył w barwach natury – brązowych odcieniach buku lub orzecha, nabierają dynamizmu dzięki skonfrontowaniu z czernią, bielą lub kremowym odcieniem czół szuflad. Meble nawiązujące do stylistyki modernizmu można łatwo zestawiać modułowo, tworząc układy i kompozycje dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Domowy gabinet nie może się obyć bez biurka. Solidne, z pojemnymi szufladami, w których bez trudu schowamy ważne dokumenty, będzie naszym sojusznikiem w pracy.  Odpowiednio przestronny blat  pomieści  komputer stacjonarny lub laptop oraz niezbędne przybory do pisania, pozostawiając wystarczającą ilość miejsca na przeglądane materiały. Zastosowany specjalny system prowadnic oraz zawiasów – typu „silent”, umożliwia bezdźwięczne zamykanie szuflad, eliminując hałas związany z użytkowaniem mebla. Funkcjonalność to jednak nie wszystko – dzięki wyważonym proporcjom i ozdobnym, czarnym listwom biurko Uno bello nie pozostanie niezauważone. Na uwagę zasługuje również krzesło tworzące z biurkiem spójny wzorniczo duet. Ergonomicznie wyprofilowane oparcie idealnie podtrzymuje kręgosłup. Odpowiednio dobrana twardość siedziska doskonale amortyzuje nasz ciężar, a optymalna głębokość zapewnia prawidłowe podparcie pleców.

Czy jest lepsze miejsce do wyeksponowania naszego księgozbioru, cennych woluminów niż domowy gabinet? W kolekcji Uno bello znajdziemy bogatą gamę regałów, szafek oraz witryn, które pomogą uchronić cenne książki przed zabrudzeniem, jednocześnie umożliwiając ich atrakcyjną prezentację.

O klasie i solidności wykonania mebli Uno bello świadczą szczegóły - projektując regały biblioteczne zwrócono uwagę na dobranie odpowiedniej głębokości półek, tak by książki nie wystawały, a jednocześnie „nie znikały” w głębi. W przypadku witryn, z półeczkami osłoniętymi przeszklonymi drzwiami,  LED-owe energooszczędne oświetlenie gwarantuje, że nawet wieczorem bez trudu odnajdziemy właściwą książkę. Meble wykonane zostały w technologii ekologicznych lakierów wodnych. Dzięki zastąpieniu szkodliwych rozpuszczalników substancjami na bazie wody lakiery te nie wydzielają drażniącego zapachu, a ich skład gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Meble do gabinetu z kolekcji Uno bello dostępne są w dwóch wersjach: buk oraz orzech. Oferowane wybarwienia podkreślają naturalne piękno drewna, eksponując jego niepowtarzalne usłojenie. Bogata gama kolorystyczna mebli pozwala na wyjątkową swobodę w kreowaniu wystroju domowego gabinetu. W ramach linii oferowane są również rozwiązania do jadalni, salonu i sypialni.

Kolekcja Uno bello to laureat „Złotego Medalu MTP 2011”, linia została również rekomendowana do „Dobrego Wzoru 2011”.

www.klose.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Andre.nor09

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »