Firma » Reklama

Gadżety reklamowe idealne na lato

Gadżety reklamowe idealne na lato
Zobacz więcej zdjęć »
Lato na dobre rozgościło się w naszym kraju i bardzo dobrze. Przedsiębiorcy powinni pomyśleć o gadżetach na lato. Jak właściciele firm mogą w upalne dni przyciągnąć swoich klientów? Jakie gadżety zadowolą klientów? I jak dopasować je do pory roku?

Każdy przedsiębiorca w swoim budżecie przeznaczonym na działania marketingowe musi uwzględniać wydatki związane z gadżetami reklamowymi. Jednak rynek gadżetów reklamowych dla firm znacznie się zmienił w przeciągu kilku ostatnich lat. Jeśli postawimy się w roli klienta, nie jesteśmy zadowoleni z kubka z logo firmy czy marnej jakości długopisu. Dziś doceniamy gadżety, które nas zaskakują, które mają w sobie to coś. A co dokładnie? Funkcjonalność.

 

Najlepszą strategią na zdobycie większej rzeszy klientów jest dopasowanie się do aktualnej sytuacji. Możemy się sugerować tym, jakie aktualnie są popularne żarty w sieci, jaki jest ogólny nastrój społeczeństwa lub dopasować swojego gadżety do aktualnej pory roku. Dziś zajmiemy się ostatnim przypadkiem. Zastanówmy się, na jakie gadżety reklamowe się zdecydować, by były strzałem w dziesiątkę podczas upalnych dni lata?

 

Parasole plażowe

 

Parasole plażowe mogą być świetnym chwytem marketingowym dla firm, które swoją siedzibę mają nad morzem lub nad innymi zbiornikami wodnymi. Osoby, które na taki gadżet chciałaby się zdecydować muszą się liczyć z dużymi kosztami. Wyprodukowanie takiego parasola pochłania dużo pracy, ale też materiału, dlatego też koszty te są większe w porównaniu do standardowych gadżetów. Przedsiębiorcy decydujący się na tego typu gadżet (jeśli mogą sobie na niego pozwolić) mogą liczyć na dużą wdzięczność swoich klientów. Parasol chroniący przed słońcem jest niezbędnym gadżetem na plaży. Jeśli klient zostanie obdarowany tak hojnym prezentem, na pewno poczuje się przywiązany do marki, a co za tym idzie, pewnie wróci do firmy po kolejne produkty lub usługi, które ta firma oferuje.

 

Czapki w wiatraczkiem

 

Ta propozycja dotyczy przedsiębiorców, których działalność jest związana z dziećmi w szerokim tego słowa znaczeniu. Każdy kto prowadzi park rozrywki, sklep z zabawkami czy lodziarnię może się zaopatrzyć w takie gadżety. Ten gadżet także jest niezwykle funkcjonalny. Wiatraczek każdemu dziecku podczas upalnych dni przyniesie odrobinę ulgi. Czapka z wiatraczkiem nie tylko pomoże w jakimś stopniu poradzić sobie z wysoką temperaturą powietrza, ale także każdemu dziecku przyniesie dużo frajdy.

 

Kompres chłodzący

 

Nie ma niczego przyjemniejszego podczas upalnych dni niż użycie kompresu chłodzącego. Jeśli myślimy o kompresie, to pierwszym skojarzeniem jest ręcznik zamoczony w zimnej wodzie, ale jeśli myślimy o gadżetach reklamowych musimy skupić się na kompresie o mniejszych rozmiarach. Firma ABC-nPlus produkuje gadżety reklamowe właśnie w formie kompresów chłodzących. Ich niewielki rozmiar sprawia, że bez problemów mieszczą się w dłoni. Każdy przedsiębiorca, który chciałby dać swoim klientom odrobinę chłodu podczas gorących dni lata, powinien się nad takim rozwiązaniem zastanowić. Kiedy możemy stosować takie kompres? W każdym przypadku kiedy będziemy mieli ochotę na przyjemny chłód. Bywa tak, że w miejscu, w którym jesteśmy (na przykład na plaży) trudno o kawałek cienia, dlatego taki kompres będzie świetnym rozwiązaniem, by delikatnie ochłodzić fragment naszego ciała.

 

To tylko przykłady gadżetów reklamowych, które właściciele firm mogą wykorzystać latem. Parasole plażowe, czapeczki z wiatraczkiem, czy kompres chłodzący ABC-nPlus - to rozwiązania, które warto wprowadzić w życie. Klienci będą zachwyceni.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Gadżety reklamowe dla firm | Abc-nPlus
http://abcnplus.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »