Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Ganbanyoku dla dwojga – wykorzystaj wolny czas…

Ganbanyoku dla dwojga – wykorzystaj wolny czas…
Zobacz więcej zdjęć »
Rozpoczęły się ferie zimowe, dzieci wyjechały z domu i masz w końcu trochę więcej czasu dla siebie, swoich bliskich i przyjaciół. A teraz zastanów się, jak go wykorzystać efektywnie. W Ovo Studio możesz zadbać nie tylko o zdrowie swoje i bliskiej Ci osoby, lecz spędzić z nią miłe chwile.

Ganbanyoku to  więcej niż zwykła sauna, to naturalny infrared, czyli emiter promieni podczerwonych, a także jonów ujemnych. W Japonii jest to najbardziej ceniony i popularny rodzaj sauny, większość Japończyków korzysta z niej co najmniej raz w tygodniu. Niektórzy uważają, że to tajemnica ich długowieczności.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Łóżko Ganbanyoku, które znajduje się w Ovo Studio w Warszawie, jest wyłożone płytami z Black Silica – czarnej krzemionki wulkanicznej pochodzącej z wyspy Hokkaido. Ciepło emanujące z kamiennych płyt podgrzanych do komfortowej dla ciała temperatury 42-44 stopni wnika głęboko do wnętrza ciała, otwiera pory, uwalnia toksyny i rozluźnia mięśnie. Ponieważ ciało podgrzewane jest od dołu, jest to zupełnie inne doświadczenie niż w saunie fińskiej, czy parowej. Czujesz przyjemne ciepło, ale nie gorąco. Zabieg stymuluje krążenie i przyspiesza metabolizm, ale nie przyspiesza rytmu serca.

 

Ciało wydziela inny niż w zwykłej saunie rodzaj potu, zwany przez Japończyków „potem perłowym” – bez specyficznego zapachu, o właściwościach bakteriobójczych. To naturalny balsam dla Twojej skóry. Dlatego po sesjach Ganbanyoku nie trzeba korzystać z prysznica, wystarczy dokładnie wytrzeć ciało ręcznikiem. Dodatkowo nagrzane płyty Black Silica emitują promienie podczerwone i jony ujemne – dzięki temu zabieg Ganbanyoku wzmacnia system odpornościowy organizmu i wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. A w dodatku w ciągu godziny można spalić od 800 do 1500 kalorii.

 

W lutym Ovo Studio przygotowało specjalną promocję dla par – nie tylko zakochanych, ale też przyjaciół. Już za 250 złotych można spędzić wspólnie z kimś bliskim ciepłą godzinę podczas rytuału na japońskim łóżku skalnym Ganbanyoku (sesja połączona jest z masażem Shiatsu twarzy). Promocja trwa do końca lutego.

OVO Studio;  Al. Jerozolimskie 99/9. OvoStudio.pl i na FB., Tel. 22-464-82-90, więcej na temat naszych usług www.ovostudio.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzyna.mitrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »