Technologie » Internet

Gotowanie na ekranie z portalem kulinarnym gotujmy.pl

Gotowanie na ekranie z portalem kulinarnym gotujmy.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Przyrządzanie wykwintnych potraw to nie lada wyzwanie. Nie musi to jednak oznaczać wielu godzin spędzonych w kuchni na mozolnych przygotowaniach. Z pomocą portalu kulinarnego gotujmy.pl z łatwością uda nam się wyczarować niezapomnianą ucztę.

Większość z nas ceni sobie dobrą kuchnię, niepowtarzalne smaki i urzekające aromaty. Nie każdy jednak obdarzony został talentem kulinarnym, więc samodzielne przygotowanie skomplikowanego posiłku okazać się może problemem. Setki przepisów i książki kucharskie stanowią nieocenioną, jednak czasami niewystarczającą pomoc.

Czujemy się bezradni, kiedy mamy już niezbędne składniki i znamy ich tajemne proporcje, natomiast nadal nie wiemy, jak wykonać z nich kulinarne arcydzieło. Pomocną dłoń wyciąga do nas jeden z najpopularniejszych portali kulinarnych gotujmy.pl.

Gotowanie krok po kroku

Gotujmy.pl z myślą o swoich użytkownikach rozszerzyło ofertę portalu o nową usługę. Gotujmy.pl to już nie tylko tysiące przepisów i praktycznych porad, ale również możliwość obejrzenia krótkich filmików, które krok po kroku pokazują nam jak w prosty sposób przyrządzić wybraną potrawę. Na klipach zamieszczonych na portalu prezentowane są niezbędne produkty, a przyjemny męski głos informuje nas w jakich ilościach są one stosowane. Następnie zobaczyć możemy, w jakiej kolejności dodawać należy składniki i w jaki sposób je ze sobą łączyć. Krótkie pokazy video zamieszczone na portalu upewnią nas w tym, że konsystencja pesto jest idealna, kolor tarty z porem odpowiedni, a ułożenie piramidek śledziowych perfekcyjne. Funkcjonalność multimedialnych prezentacji kulinarnych, wynika z ich niezmiernie łatwej obsługi. Przepisy na potrawy, które umieszczone zostały na playliście, znajdziemy na portalu gotujmy.pl również w wersji pisemnej. Przydatna wyszukiwarka natomiast pozwoli w szybki sposób, bez konieczności przeglądania setek stron znaleźć niezbędną recepturę. Smakowite i pięknie przyrządzone potrawy już nie muszą być nieosiągalnym marzeniem. Z portalem kulinarnym gotujmy.pl sporządzimy wyśmienite dania przyprawione szczyptą fantazji i niepowtarzalnego smaku. Gotowanie stanie się doskonałą zabawą i przyjemnością, a my poczujemy się jak wielcy mistrzowie kuchni.

Gotujmy.pl to portal o tematyce kulinarnej, skupiający około milina użytkowników miesięcznie. Zamieszczane na nim przez forumowiczów przepisy stanowią ponad dwudziestotysięczną bazę receptur na różnego rodzaju dania. Obok wielkiej gamy przepisów odnaleźć tam można również opinie dotyczące polskich restauracji, czy produktów niezbędnych w kuchni, takich jak sprzęt AGD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »