Technologie » Internet

Grupa Kafito poszerza horyzonty

Grupa Kafito poszerza horyzonty
Zobacz więcej zdjęć »
Radio Aspekt oraz serwisy Senior.pl, Polska.pl to kolejni partnerzy, po znanych porównywarkach cen - Ceneo.pl, Torturacen.pl, Smartbay.pl, Nokaut.pl i Skapiec.pl, z którymi Grupa Kafito nawiązała relacje biznesowe od początku 2009 roku.

W ramach Grupy Kafito działa ponad 110 vortali tematycznych. Jednym z nich jest Poradnik-zdrowia.pl zawierający wskazówki, artykuły i informacje w całości poświęcone tematyce zdrowia. Materiały dostępne w vortalu zaciekawiły serwis Senior.pl, co zaowocowało podjęciem szeroko zakrojonej wymiany tekstów prasowych. W jej ramach Grupa Kafito na bieżąco dostarcza serwisowi świeże i najciekawsze artykuły pochodzące z Poradnik-zdrowia.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Korzyści ze współpracy odczuwają użytkownicy obu firm. Czytelnicy serwisu Senior.pl otrzymują dostęp do bogatego zasobu wiarygodnych artykułów. Z drugiej strony osoby publikujące w Centrumpr.pl mogą spodziewać się reprintu informacji do serwisu Senior.pl, zwiększając tym samym grono odbiorców.


Katalog Kafito.pl znalazł się także w bazie katalogowej znanego serwisu informacyjnego Polska.pl. Sukces jest tym większy, że każdy wpis zostaje poddany dokładnej weryfikacji ze strony redakcji, a w katalogu mają szansę zaistnieć te najbardziej wartościowe i rzetelne.

 

Grupie Kafito udało się także rozpocząć współpracę z internetowym Radiem Aspekt. Radio zwróciło uwagę Grupy różnorodnością prezentowanej muzyki, jak również bogatą ofertą programów tematycznych poszerzających zainteresowania słuchaczy. Radio Aspekt to nie tylko muzyka to także zespół młodych, ambitnych, bezinteresownych ludzi, którzy w audycjach próbują zarazić Słuchaczy swoimi pasjami. Można tu znaleźć programy tematyczne, kulturalne oraz filmowe, wszystko w połączeniu z muzyką.


Programów Radia Aspekt można słuchać poprzez stronę internetową http://www.radio-aspekt.de/ oraz na platformie cyfrowej "N" wybierając kanał radiowy platformy *N* 349

W Radiu Aspekt słuchacze mogą regularnie usłyszeć jingiel reklamujący Grupę Kafito (jingiel mp3 Grupy Kafito)


Więcej informacji o Grupie Kafito znaleźć można na http://www.kafito.eu/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (2)

  • administrator
    administrator 2009-09-05 20:06:38

    Dziękuję, staramy się jak możemy, aby nasi aktywni użytkownicy dodający artykuły mieli możliwie największą czytalność tekstów

  • avatar
    marekbroclawik 2009-09-05 11:42:23

    Bardzo dobry pomysł. Korzyści odczujemy wszyscy.Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »