Technologie » Komputery

Grupa SIMPLE z prawie 5-krotnym wzrostem zysku netto w 2017 r.

Grupa SIMPLE z prawie 5-krotnym wzrostem zysku netto w 2017 r.
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa SIMPLE osiągnęła w 2017 r. 46,9 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o ponad 30% w porównaniu do 2016 r. Skonsolidowany zysk netto wyniósł 3,1 mln zł. To prawie 5-krotny wzrost w porównaniu do poprzedniego roku, kiedy skonsolidowany zysk netto wyniósł ponad 0,6 mln zł.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Z sukcesem zakończyliśmy 2017 rok, osiągając prawie 47 mln zł przychodów. Tak dobry wynik jest efektem sukcesów handlowych, jakimi Grupa mogła pochwalić się w ciągu całego minionego roku oraz zwiększenia marżowości projektów i wydajności na wdrożeniach, a także znaczącej redukcji kosztów, dzięki czemu wygenerowaliśmy zysk netto w wysokości ponad 3 mln zł. Wynik ten oznacza, prawie pięciokrotne zwiększenie zysku netto w porównaniu do 2016 roku. Powyższe liczby stanowią najlepszy dowód na skuteczność prowadzonych działań oraz efektywność wprowadzonych w życie założeń i planów, jakie przyjęliśmy dla Grupy na rok 2017 i kolejne lata. – mówi Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.
Grupa SIMPLE skutecznie zrealizowała przyjęty plan i zbudowała ponad 26 milionowy portfel zamówień, stanowiący bardzo dobrą perspektywę na 2018 rok i kolejne lata.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/grupa_simple_z_prawie_5_krotnym_wzroste_zysku_netto_w_2017_r.html


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »