Gospodarka » Żywność

Gulaszowa rozgrzewka po szaleństwach na stoku

Gulaszowa rozgrzewka po szaleństwach na stoku
Zobacz więcej zdjęć »
Wiesz jak najszybciej zaspokoić wilczy głód, zregenerować siły i rozgrzać się po zimowym szaleństwie na stoku? Gorącą Zupą gulaszową z wieprzowiną i wołowiną z Łabimexu. Wystarczy podgrzać i już po chwili można raczyć się do woli smakowitym, gorącym posiłkiem.

Zimowa pora kojarzy sie głównie z niskimi temperaturami, śnieżnym krajobrazem i białym szaleństwem. Narty, snowboard, sanki  i wszelkie inne, coraz to bardziej wymyślne sprzęty zjeżdżająco - ślizgające, są z sezonu na sezon coraz bardziej trendy. Co roku na stokach pojawia się więcej i więcej i jeszcze więcej osób, co świadczy o nieustannie wzrastającej popularności spędzania wolnego czasu na aktywnym wypoczynku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Jeżeli i ty jesteś zwolennikiem aktywnych, zimowych rozrywek to dobrze wiesz, jaką wielką przyjemnością jest szusowanie po ośnieżonym stoku, zwłaszcza w promieniach zimowego słońca. Podczas zimowych atrakcji na świeżym powietrzu, czas mija bardzo szybko i zazwyczaj odpuszczamy sobie przerwę na konkretny posiłek, zaspakajając głód  szybkim, małym co nieco. Jednak po zakończonej zabawie dopada nas prawdziwy wilczy apetyt i mamy nieodpartą chęć zjeść coś - po pierwsze szybko, po drugie konkretnie a po trzecie oczywiście smacznie. W takich sytuacjach możemy skorzystać z oferty najbliższej restauracji lub samemu przyrządzić coś w domu, co jednak zabierze trochę czasu i na posiłek albo będzie trzeba czekać albo go po prostu zrobić.

Najszybciej i najprościej będzie skorzystać z dania gotowego, które wystarczy podgrzać i już. Na przykład, na taką sycącą, regenerującą siły zimową rozgrzewkę świetna sprawdzi się Zupa gulaszowa z wieprzowiną i wołowiną od Łabimexu.  Ta gęsta, bogata „gulaszówka“ kryje w sobie duże kawałki mięsa wieprzowego i wołowego, sycące ziemniaki, cebulkę, marchew i seler, pietruszkę, kruchą czerwoną paprykę oraz aromatyczne przyprawy, które dodają zupie charakteru. Jeżeli ty i twoje towarzystwo przemarzło i konkretnie zgłodniało podczas zimowych wojaży na stoku to nie pozostaje nic innego jak szybko udać się do domu, podgrzać zupę gulaszową i w niecałe pięć minut raczyć się do woli smakowitym, gorącym posiłkiem, który z pewnością zaspokoi głód nawet największych głodomorów.

www.labimex.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »