Firma » Biznes

GutPR z serwisem do zarządzania projektami

Od niedawna agencja GutPR wspiera mediowo nową platformę do zarządzania projektami – PMCompass.pl.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Umowa pomiędzy GutPR a PMCompass.pl obejmuje działania mające na celu poinformowanie mediów o nowym narzędziu do efektywnego zarządzania zespołem projektowym. Dodatkowo agencja GutPR odpowiedzialna była także za przygotowanie mailingu, marketing na forach internetowych, a także działania SEO i SEM dla PMCompass.pl.
Za obsługę serwisu PMCompass.pl odpowiada zespół pod kierownictwem Hanna Gehrke-Gut. Umowa ma charakter projektowy.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- PMCompass.pl to platforma internetowa stworzona przez grupę specjalistów związanych z branżą IT. Twórcy portalu dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu internetowemu wychodzą naprzeciw potrzebom przedsiębiorców i organizacji dla których efektywne wykorzystanie czasu i zasobów ludzkich stanowi priorytet. Portal PMCompass.pl dzięki optymalnym narzędziom skutecznie usprawnia komunikację w zespole, wspomaga planowanie zadań, zarządzanie czasem i monitorowanie postępu projektów.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »