Dom » Budownictwo

Hale stalowe coraz bardziej opłacalne

Hale stalowe coraz bardziej opłacalne
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ocmer, której specjalnością są nowoczesne hale stalowe, rozpoczyna dwie nowe realizacje budowlane. Będą to konstrukcje stalowe dla przedsiębiorstw Novoterm oraz Vipolimex. Stały wzrost zamówień na tego typu projekty to dowód na to, że hale stalowe są w Polsce rozwiązaniem bardzo docenianym.

Hale stalowe stawiane przez firmę Ocmer zawdzięczają swą popularność funkcjonalności, wytrzymałości oraz szybkiemu procesowi realizacji tych obiektów. Nie bez znaczenia jest tu także profesjonalny i doświadczony zespół... Referencje wystawione przez poprzednich klientów są dla nowych najlepszą rekomendacją. Dla firm Novoterm i Vipolimex przewidywane są bardzo duże inwestycje. Zaplanowane hale stalowe będą mieć łączną powierzchnię ponad 8000 metrów kwadratowych. W obu przypadkach firma Ocmer zobowiązała się wykonać zarówno projekt konstrukcji stalowych, jak i dostawę oraz montaż obiektów.

Klienci spółki to liderzy w swoich branżach. Novoterm jest czołowym producentem oraz dystrybutorem renomowanych elektrycznych urządzeń grzewczych i wentylacyjnych, a Vipolimex to uznany importer produktów z Chin, Japonii oraz Wietnamu.

Hale stalowe w systemie Remco

Ocmer ma się czym pochwalić - nasze hale stalowe to siedziby wielu renomowanych firm, a referencje klientów mówią same za siebie. Jesteśmy szybcy, dokładni i przede wszystkim solidni. To właśnie te cechy pozwalają nam wygrywać kolejne przetargi i budować coraz więcej. - twierdzi dyr. Krzysztof Bednarek. Niewątpliwie dużą zaletą są rozwiązania techniczne stosowane przy stawianiu konstrukcji. Ocmer to jedyna firma w Polsce budująca hale stalowe w oparciu o technologię Remco. System ten charakteryzuje się lekką konstrukcją hal i ich dużymi rozpiętościami bez słupów wewnętrznych. Precyzja, szybkość i nowoczesna technologia to czynniki, które wciąż przyciągają nowych klientów.

WIĘCEJ http://www.ocmer.com.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »