Technologie » Komputery

Huawei Share dostępne na starszych laptopach marki, dzięki naklejce z NFC

Od dziś salony serwisowe Huawei oferują darmowy montaż naklejki z NFC na starszych laptopach marki, co zapewni im możliwość obsługi Huawei Share. Z oferty można również skorzystać w przypadku nowych modeli laptopów Huawei, gdy naklejka z NFC uległa uszkodzeniu.

Huawei Share umożliwia korzystanie z funkcji OneHop oraz Multi-Screen Collaboration, które pozwalają na szybkie, bezprzewodowe przesyłanie plików, w tym zdjęć i filmów między smartfonem i tabletem a laptopem marki, a także współdzielenie ekranu urządzenia mobilnego na laptopie.

 

Darmowy montaż naklejki z NFC jest możliwy we wszystkich salonach serwisowych Huawei w całym kraju i jest możliwy na starszych modelach laptopów marki: MateBook X 2017, MateBook D 14 2018, MateBook D 15 2018, MateBook 13 2018 i MateBook X Pro 2018. Lista salonów serwisowych Huawei dostępna jest na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/support/service-center/.

 

Naklejka z NFC zapewnia użytkownikom laptopów Huawei możliwość korzystania z funkcji Huawei Share OneHop. Rozwiązanie to pozwala na synchronizację i wymianę danych, takich jak zdjęcia, pliki tekstowe czy pliki wideo między urządzeniami Huawei, bez potrzeby wykorzystywania do tego kabli czy sieci Wi-Fi. Dzięki Huawei Share użytkownicy laptopów marki mogą również korzystać z funkcji Multi-Screen Collaboration. Umożliwia ona współdzielenie ekranów urządzeń mobilnych Huawei (smartfon lub tablet z nakładką EMUI w wersji 10.0 lub wyższej) z laptopami marki. Między współdzielonymi ekranami można miedzy innymi przesunąć dowolny plik, aby zapisać go w pamięci drugiego urządzenia.

 

Funkcja Huawei Share OneHop jest dostępna tylko na wybranych smartfonach Huawei (z nakładką systemową EMUI w wersji 9.0 lub wyższej oraz wyposażonych w technologię NFC) i laptopach Huawei, które wyposażone są w technologię NFC oraz rozwiązanie PC Manager w wersji 9.0.1.80 lub nowszej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »