Technologie » Komputery

Huntkey wprowadza serię zasilaczy JUMPER z certyfikatem 80PLUS

Firma Huntkey Enterprise Group wprowadziła do sprzedaży serię nowych zasilaczy komputerowych o mocy od 350 do 600 W, które są przeznaczone dla przeciętnych użytkowników z całego świata.

Seria nosi nazwę JUMPER, a wszystkie należące do niej modele zdobyły certyfikat 80PLUS lub 80PLUS Bronze. Konstrukcja ze sprzężeniem wyprzedzającym oznacza większą stabilność i wyższą sprawność energetyczną systemu - mówi Villa Li, Product Manager w firmie Huntkey.

Ze względu na inicjatywy środowiskowe, które mają zapobiec globalnemu ociepleniu, coraz więcej producentów urządzeń elektronicznych podejmuje starania działania służące temu, by ich produkty zużywały coraz mniej energii. Wysoka sprawność energetyczna staje się kluczową sprawą nie tylko w krajach rozwiniętych - obecnie również wiele krajów rozwijających się wprowadza przepisy ograniczające produkcję urządzeń marnotrawiących energię elektryczną.

Na rynku zasilaczy certyfikat 80PLUS jest uznawanym na całym świecie kryterium oceny energooszczędności. Obejmuje pięć różnych poziomów: Platinum, Gold, Silver, Bronze oraz Standard, w zależności od wydajności energetycznej. W przypadku certyfikatu 80PLUS Standard głównym kryterium jest jego wydajność, która musi być nie mniejsza niż 80% przy obciążeniu od 20% do 100%, co oznacza, że jego pobór mocy wynosi tylko 20%. 80PLUS Platinum to najwyższy poziom, przeznaczony do zastosowań specjalnych, takich jak zasilanie serwerów.

Jako jeden z największych producentów zasilaczy na świecie, firma Huntkey wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy zasilacz 80PLUS już w 2007 roku. Od tego czasu minęły trzy lata, a technologie rozwinęły się, przez co koszty produkcji spadły do bardziej akceptowalnego poziomu. Firma Huntkey stopniowo wprowadza całą rodzinę produktów 80PLUS, od poziomu Gold do Standard. Łączenie ochrony środowiska ze spełnianiem rzeczywistych potrzeb użytkowników to właśnie to, na czym zależy firmie Huntkey- mówi Alva Li, Global Marketing Director w firmie Huntkey.

Na serię JUMPER składają się modele o mocy 350, 400, 450, 550 i 600 W, które są zgodne ze standardem Intel ATX12V V2.31 (SSI EPS12V V2.92 w przypadku JUMPER 550), zapewniają najlepszą kompatybilność z najnowszymi wielordzeniowymi procesorami i obsługują konfiguracje SLI i Crossfire z wieloma procesorami graficznymi. Wszystkie mają certyfikat 80PLUS, przy czym modele JUMPER 450B i JUMPER 600B osiągają poziom 80PLUS Bronze. Napięcia wejściowe w zakresie od 100 do 240 V umożliwiają ich użytkowanie na całym świecie.

Zasilacze Huntkey JUMPER są sprzedawane w przystępnej cenie, na którą może sobie pozwolić przeciętny użytkownik.

Szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem www.huntkeydiy.com

O Huntkey Enterprise Group

Założona w 1992 roku firma Huntkey Enterprise Group to jeden z pięciu czołowych dostawców rozwiązań zasilających, który specjalizuje się w opracowywaniu, projektowaniu, wytwarzaniu i sprzedaży zasilaczy. Huntkey oferuje szeroką gamę produktów, w tym zasilacze (1 W-250 kW), systemy zasilające, obudowy komputerowe, uniwersalne zasilacze do notebooków, ładowarki, przetworniki zasilania itd. Fabryki firmy Huntkey w Shenzhen i Heyuan, których łączna powierzchnia przekracza 500 000 metrów kwadratowych, są obecnie największą produkcyjną bazą IT w kontynentalnych Chinach. Huntkey zatrudnia ponad 7000 pracowników i ma oddziały w Hong Kongu, Japonii i Europie. Klienci firmy, m.in. Lenovo i DELL, działają na całym świecie w ponad 30 krajach i regionach.

Kontakt dla prasy:

Aleksandra Bojanowska Monday PR

E-mail: aleksandra.bojanowska@mondaypr.pl

Tel.: (22) 487-84-21Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Huntkey Enterprise Group
http://huntkeydiy.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »