Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

HYALDiet - postaw na stawy!

HYALDiet - postaw na stawy!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli często odczuwasz zmęczenie, ból i sztywność stawów, to może oznaczać, że twoje stawy potrzebują natychmiastowej pomocy! Sięgnij koniecznie po nowy preparat HYALDiet, który wspomaga mobilność stawów, podnosi jakość mazi stawowej i wzmacnia układ ruchu.

HYALDiet zawiera unikalną kompozycję kwasu hialuronowego, ekstraktu z dzikiej róży oraz imbiru. Stanowi uzupełnienie codziennej diety w składniki służące ochronie i wzmocnieniu stawów. Pobudza produkcję mazi stawowej, wzmacniając tym samym funkcjonowanie stawów. HYALDiet zapewnia właściwą regenerację nadwyrężonych i obciążonych stawów, chroni je przed zwyrodnieniem.

Kwas hialuronowy jest w stanie związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa i z tego powodu jest stosowany w produktach medycznych, jako jeden z najbardziej wartościowych czynników nawilżających. Już 1% roztwór wodny kwasu hialuronowego ma właściwości żelujące. Kwas hialuronowy pełni funkcję nawilżacza - wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wspiera właściwości ochronne. Kwas hialuronowy występuje również w roli nośnika, tzn. substancji ułatwiającej wprowadzenie innych składników preparatu w głąb ciała.

Ekstrakt z imbiru - wzmacnia tkankę chrzęstną oraz stawy, obniża poziom związków odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.

Dzika róża - uzupełnia niedobory witamin i minerałów oraz wzmacnia odporność organizmu, zalecana jest więc przy przeziębieniach, osłabieniu organizmu i anemii. Korzystne działanie dzikiej róży potwierdzone zostało także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów.

Preparat  HYALDiet polecany jest szczególnie:

  • osobom aktywnym fizycznie
  • osobom uprawiającym sport rekreacyjnie oraz wyczynowo
  • osobom odzyskującym sprawność po kontuzjach stawów
  • osobom starszym w celu wzmocnienia stawów
  • osobom odczuwającym dyskomfort spowodowany bólem stawów

Zaleca się stosować 2 fiolki preparatu HYALDiet dziennie - jedną rano, drugą wieczorem - rozpuszczone w szklance wody.

Jedno opakowanie HYALDiet zawiera 14 fiolek (1 fiolka = 10 ml). Produkt dostępny jest w aptekach w całym kraju i kosztuje ok. 69 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszka maj

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »