Dom » Wnętrza

IKEA w trosce o dobry sen

IKEA w trosce o dobry sen
Zobacz więcej zdjęć »
Zgodnie ze statystykami przesypiamy średnio 1/3 naszego życia, dlatego warto zadbać o zdrowy sen i tym samym, dobry poranek. Z pomocą przychodzi IKEA Łódź. Codziennie od godziny 12.00 do 20.00 będzie można poradzić się bezpłatnie fizjoterapeutów, jak spać, by z energią powitać nowy dzień.

Najczęściej mamy problem z doborem odpowiedniego do swoich potrzeb materaca. Chory kręgosłup, alergia, wiek, waga czy sposób spania mają ogromne znaczenie przy tym wyborze. Dzięki poradom fizjoterapeutów
w IKEA Łódź, będziemy mogli wybrać najlepszy, bo indywidualnie dopasowany przez specjalistę, materac.

- Niezależnie od tego czy śpimy na rozkładanej sofie w dużym pokoju czy na łóżku w sypialni, przytulna i ciepła atmosfera gwarantuje głęboki, spokojny sen. W ciepłym świetle lampy, w miękkiej, stylowej pościeli i na wygodnym materacu zasypia się nie wiadomo kiedy, by rano powitać z energią nowy dzień – mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Akcja promująca dobry sen będzie trwać od 16 stycznia do 4 marca. To doskonały moment na poprawę komfortu podczas snu, także ze względów ekonomicznych. IKEA Łódź przygotowała atrakcyjne oferty swojego asortymentu – mebli, materacy i dodatków do sypialni.

Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: www.IKEA.pl/lodzRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »