Gospodarka » Przemysł

Inauguracyjny rozruch nowej linii produkcyjnej Bruk sp. z o. o.

Inauguracyjny rozruch nowej linii produkcyjnej Bruk sp. z o. o.
Zobacz więcej zdjęć »
28 maja 2010 odbyła się uroczystość otwarcia nowej hali produkcyjnej na terenie firmy Bruk sp. z o. o. Zaproszeni goście uczestniczyli w inauguracyjnym rozruchu nowej linii produkcyjnej niemieckiej firmy Masa.

Hala produkcyjna wraz z nową linią produkcyjną to jeden z większych projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na terenie kraju. Wartość inwestycji to prawie 20 mln zł.

Nowa linia produkcyjna wzbogaci ofertę firmy o nowe niespotykane dotychczas wzory i kolory kostki brukowej i płyt tarasowych. Światowy poziom technologii nowej linii produkcyjnej poprawi efektywność produkcji przy zachowaniu najwyższej jakości co pozwoli na zaopatrzenie największych inwestycji na południu Polski. Oficjalna część uroczystości odbyła się na terenie nowej hali a symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali właściciele Bruk sp. z o. o. Krzysztof Wydra, Dariusz Kozielski i Marek Capek.

Patronaty honorowe objęli Senator RP prof. dr hab. inż. Antoni Motyczka i Wójt Gminy Gorzyce Piotr Oślizło.Patronaty medialne objęły Telewizja TVT i Tygodnik Nowiny Wodzisławskie.Uroczystość swoją obecnością zaszczycili m. in. Poseł na Sejm RP Ryszard Zawadzki, wicestarosta powiatu wodzisławskiego Tadeusz Skatuła, Wójt Gminy Gorzyce Piotr Oślizło, przedstawiciel biura poselskiego Posła na Sejm RP Adama Gawęda, przedstawiciele Uczelni Wyższych: AGH i Politechniki Śląskiej oraz liczni kontrahenci Bruk sp. z o. o.Część nieoficjalną uroczystości uświetnił swoim występem m. in. Kabaret Młodych Panów.Więcej informacji na temat inwestycji oraz oferty firmy Bruk sp. z o. o. uzyskają Państwo na www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »