Firma » Biznes

Innowacja i jakość dla samorządów

Innowacja i jakość dla samorządów
Zobacz więcej zdjęć »
Politechnika Poznańska wraz z Wielkopolskim Instytutem Jakości organizuje cykliczną konferencję „Innowacyjność i jakość – wyznaczniki sukcesu”, w tym roku konferencja odbędzie się w podleszczyńskim Boszkowie.

W tym roku poświęcona ona będzie zagadnieniom istotnym dla rozwoju gospodarczego regionów.. Stąd konferencja skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, naukowców jak i przedstawicieli władz samorządowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konferencja odbywa się już po raz trzynasty. Stała się ona nie tylko tradycją, ale też ważnym i uznanym miejscem wymiany doświadczeń specjalistów z różnych dziedzin nauki, życia gospodarczego i samorządności. Swoją obecność zadeklarowali już między innymi  przedstawiciele Wielkopolskiego Urzędu Marszałkowskiego, samorządów oraz środowisk gospodarczych i mediów. Patronat nad konferencją objęły TV Biznes, wydawnictwo Abrys (portal komunalny.pl oraz czasopismo Ecomanager) oraz Radio Elka.

Unia Wielkopolan, najstarsze w Polsce stowarzyszenie działające na rzecz samorządności lokalnej jako patron Wielkopolskiego Instytutu Jakości zapewnia konferencji znakomitych wykładowców, w tym również znawców problematyki samorządu terytorialnego.

Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 maja.

Certyfikacja, pomoc w zarządzaniu, kwalifikowane doradztwo to tylko niektóre usługi Wielkopolskiego Instytutu Jakości. Afiliowana przy Unii Wielkopolan placówka już od kilkunastu lat wspiera wielkopolską przedsiębiorczość.

Organizacje (przedsiębiorstwa i instytucje) uczestniczące w Programach Wielkopolskiej Jakości podlegają ocenie według kryteriów Modelu EFQM (Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością). EFQM to najbardziej kompleksowe i zaawansowane narzędzie doskonalenia zarządzania w Europie. Programy Wielkopolskiej Jakości są wpisane w Europejski System Wyróżnień i Nagród Jakości, realizowany w całej Europie pod egidą Europejskiej Fundacji Zarządzania Jakością (EFQM) w Brukseli.

Instytut świadczy także usługi w zakresie optymalizacji energetycznej, coachingu oraz zmian organizacyjnych w przedsiębiorstwach. Jest uznanym i cenionym doradcą  staraniach o środki UE.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wielkopolski Instytut Jakości
http://wnj.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »