Gospodarka » Narzędzia

IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice

IT od podszewki czyli drzwi otwarte w Mobice
Zobacz więcej zdjęć »
29 listopada łódzki oddział Mobiki po raz kolejny otwiera drzwi swego biura aby pokazać wszystkim zainteresowanym jak wygląda praca programisty w międzynarodowej firmie programistycznej.

W ramach akcji „Mobica Open Door” wspieranej przez Młodzi w Łodzi, Mobica opowie swoim gościom o realizowanych projektach.

Już jutro– 29 listopada, w łódzkim oddziale Mobiki odbędą się kolejne „Mobica Open Door” realizowane przy wsparciu Młodzi w Łodzi. Akcja ta skierowana jest zarówno do doświadczonych programistów jak również do studentów informatyki, którzy poszukują pracy w zawodach związanych z programowaniem. „Ubiegłoroczna akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem i przekonała nas, że właśnie taki sposób prezentacji naszej firmy, realizowanych projektów czy pokazania codziennej atmosfery pracy najbardziej trafia do naszych potencjalnych pracowników. Tym bardziej, iż na co dzień nie możemy publicznie zdradzać szczegółów realizowanych projektów czy choćby nazw firm dla których pracujemy”  - mówi Ewelina Grądzka z działu HR firmy Mobica.

Akcja „Mobica Open Door” stanowi zatem doskonałą możliwość do zapoznania się ze szczegółami wielu innowacyjnych projektów, nad którymi pracują programiści Mobiki. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli zwiedzając poszczególne działy firmy porozmawiać z pracownikami firmy i zapoznać się z najnowszymi technologiami czy trendami w oprogramowaniu. Wydarzenie to, ma również przełamać dotychczasowe stereotypy na temat pracy programisty. „Zwłaszcza odwiedzającym nas studentom chcemy pokazać, iż praca programisty nie musi być nudna. Nasi goście będą mogli przekonać się, iż panująca w Mobice luźna atmosfera nie tylko wpływa na lepszą integrację zespołu ale sprzyja także bardziej kreatywnej pracy.” - mówi Ewelina Grądzka z działu HR firmy Mobica.

Mobica czeka na wszystkich uczestników 29 listopada 2013 r., o godz. 13.00 i 14.00.

Adres firmy: Łódź, ul. Wólczańska 178, VI piętro.

Jedynym warunkiem uczestnictwa w „Mobica Open Door” jest wypełnienie na stronie partnera akcji – Młodzi w Łodzi dostępnego formularza zgłoszeniowego. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie http://mlodziwlodzi.pl/it-od-podszewki-czyli-drzwi-otwarte-w-mobica/

 

 

Więcej informacji o firmie Mobica: www.mobica.com 

 

*             *            *

O firmie

Mobica Limited Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą z kapitałem brytyjskim, od ponad 6 lat funkcjonującą na rynku polskim z oddziałami w Bydgoszczy, Łodzi, Szczecinie oraz Warszawie. Oferuje innowacyjne i kompleksowe usługi w zakresie oprogramowania: od wstępnej definicji, koncepcji
i projektu poprzez testowanie i wdrożenie. Do grona klientów firmy należą m.in.: Vodafone, Motorola,  Imagination Technologies, Skype, Opera, PacketVideo, Ikivo, Frontier Silicon.

Mobica Limited została wymieniona w rankingu 100 firm według Sunday Times Tech Track 100 jako jedna z czterech najszybciej rozwijających się firm z prywatnym kapitałem w branży technologicznej. Więcej informacji na www.mobica.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

studio PRowokacja

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Sphinx 2013-11-28 19:37:48

    Fajna sprawa, słyszałem że Mobica to super firma, gdzie atmosfera jest dobra, a płaca godziwa !


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 14 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »