Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Jak babcie kocham… i dziadka też!

Jak babcie kocham… i dziadka też!
Zobacz więcej zdjęć »
Wszyscy wiemy, że Babcia robi najlepsze ciasta i nikt tak jak Dziadek nie opowiada bajek. Już w ten weekend ich święto. To doskonała okazja dla najmłodszych, by przygotować dla dziadków miłą niespodziankę.

Jaki prezent cieszy najbardziej? Wykonany samodzielnie i z całego serca. W sobotę w IKEA Łódź dzieci będą mogły stworzyć wyjątkowy kubek specjalnie na Dzień Babci i Dziadka. Najmłodsi będą mogli ozdabiać kubki specjalnymi farbami w kąciku dla dzieci przy Restauracji IKEA. Portret Babci, życzenia, bukiet kwiatów, serce, wszystko, co wymyśli dziecięca wyobraźnia może znaleźć się na prezentowym kubku.

- Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto: ciepłe i pełne miłości. Zachęćmy dzieci, by same wykonały prezent dla ukochanych dziadków. Włożą w to serce i będą dumne, że same mogły ozdobić kubek. Nie mówiąc już o Babci czy Dziadku, którzy każdą wykonaną przez wnuczka rzecz traktują jak największy skarb - mówi Magdalena Rozengart, kierownik IKEA Łódź.

Kubki będzie można malować w sobotę od godziny 12.00 do 18.00. Pomalowany już prezent będzie można kupić w normalnej, sklepowej cenie 9,99 bez żadnych kosztów dodatkowych.

- Zachęcamy Dziadków, aby przyszli razem z wnuczkami. Gdy maluch będzie ozdabiał kubek, Babcia i Dziadek mogą zjeść pyszny obiad lub ciasto i napić się aromatycznej kawy - dodaje Magdalena Rozengart.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Katarzyna Rąkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »