Motoryzacja » Moto Serwis

Jak umilić sobie grudniowe podróżowanie?

Jak umilić sobie grudniowe podróżowanie?
Zobacz więcej zdjęć »
Święta, Sylwester, albo narty. Bez wątpienia grudzień to miesiąc częstych wyjazdów. Doskonale wiemy, że w drodze liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Ale oprócz niego przywiązujemy także wagę do komfortu podróżowania.

Co zrobić, aby czas za kierownicą mijał przyjemnie, nawet gdy przed nami ciągnie się kilkukilometrowy korek? Podpowiedzi warto szukać w sklepie internetowym zapachdomu.pl.„Świąteczne Ciasteczko", „Domek w Górach" , czy „Wieczorny Spacer". Choć mało komu te nazwy kojarzą się z jazdą samochodem, mają z nią wiele wspólnego. Sekret tkwi w aromatach Yankee Candle. Producent kultowych świec wiedząc, że podróżowanie nie dla wszystkich może być przyjemne, postanowił trochę je umilić. Tak powstały dwie serie zapachów samochodowych „Car Jar" oraz „Car Gel".

Osobom lubiącym intensywne aromaty zapachdomu.pl poleca „Car Gel", czyli zawieszki żelowe. Miłośnikom delikatniejszych zapachów do gustu z pewnością przypadnie seria „Car Jar". Aromatyzowane kartoniki w kształcie słynnego słoja Yankee Candle wypełnią wnętrze samochodu przyjemnymi kompozycjami zapachowymi.

Dla zagorzałych miłośników czterech kółek, przygotowano specjalne odświeżacze, m.in. o zapachu skóry. Dzięki wyrafinowanemu aromatowi luksusu, poczujmy się co najmniej jak posiadacze zabytkowych limuzyn. Tym, którzy lubują się w częstej wymianie „czterech kółek" do gustu powinien przypaść Yankee Candle „Zapach Nowego Samochodu". Może tym sposobem stary model posłuży nam trochę dłużej?

Zapachy samochodowe Yankee Candle dostępne są na www.zapachdomu.pl

Polecane produkty:

Yankee Candle „Zapach Nowego Samochodu", kartonik kształt słoja cena: 14,00

Yankee Candle Wanilia i Limonka, kartonik kształt słoja cena: 13,33 zł

Yankee Candle „Sen Nocy Letniej" Car Gel, cena: 38,88 zł za 3 sztukiRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Idea PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »