Dom » Wnętrza

Jakie podłogi kupują Polacy?

Jakie podłogi kupują Polacy?
Zobacz więcej zdjęć »
Miniony rok pokazał, że Polacy coraz częściej poszukują niebanalnych rozwiązań wybierając na podłogi wzory w kolorach: cynamonu, ciepłego-brązu, szarości i wanilii. Dystrybutor kanadyjskich podłóg Torlys prezentuje zestawienie najczęściej kupowanych podłóg w 2011 roku.

Torlys ma w swojej ofercie cztery rodzaje podłóg: drewniane deski wielowarstwowe, deski korkowe, deski skórzane i panele laminowane. Polacy pozostają wierni podłogom drewnianym, dlatego najczęściej wybieranym pokryciem posadzki było drewno. Głównym argumentem kupujących była chęć posiadania podłogi ponadczasowej i zbliżenia się do natury. Torlys Hardwood łączy w sobie klasykę podłogi drewnianej oraz duże walory użytkowe.

Montaż i pielęgnacja drewnianych desek wielowarstwowych jest łatwiejsza niż w przypadku tradycyjnego parkietu i litej deski. Zachowują przy tym naturalność i ponadczasowy charakter drewna.

Odcienie brązu

Największym zainteresowaniem wśród kupujących w minionym roku cieszyła się podłoga wykonana z Klonu Cynamonowego – Torlys Hardwood Maple Cinnamon. Deska charakteryzuje się regularnymi, delikatnymi słojami oraz ciepłą cynamonowo-brązową barwą. Z jednej strony jest naturalna, z drugiej stanowi ciekawy akcent kolorystyczny wnętrza, nadając mu ciepła i przytulności.

Równie chętnie kupowane są podłogi z Drzewa Tekowego – Torlys Hardwood Teak. Ten rodzaj desek występuje w gamie odcieni od miodowego po ciepło-brązowe. Ze względu na niejednolitą zawartość substancji oleistych w różnych częściach drzewa, deski są swoistą mozaiką koloru i wyrazistego usłojowania.

Szarości i biele

Polacy urządzają domy zgodnie z aktualnymi trendami. W minionym roku w aranżacjach promowanych przez architektów i designerów dominowały biele i szarości. Znalazło to odzwierciedlenie w wyborach klientów firmy Torlys. Szarobrązowa podłoga z Orzecha Amerykańskiego - Torlys Hardwood American Walnut, granitowa Torlys Hardwood Granit Walnut oraz waniliowa Torlys Hardwood French Vanilla Oak przypadła do gustów tym, którzy poszukiwali niebanalnych rozwiązań do swoich domów.

Jakie wzory i kolory znajdą zainteresowanie w tym roku? O tym przekonamy się już wkrótce. Wybór jest duży, w ofercie Torlys dostępnych jest ponad 70 wzorów podłóg z desek wielowarstwowych.

Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian. www.torlys.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »