Motoryzacja » Moto Serwis

Jakość doceniona przez kierowców i producentów aut

Jakość doceniona przez kierowców i producentów aut
Zobacz więcej zdjęć »
Co liczy się na drodze? Nie tylko szybkie dotarcie do celu, ale i bezpieczeństwo w jego osiągnięciu. Dobrze wiemy, że aby jeździć bezpiecznie trzeba nie tylko powściągnąć brawurę i „czuć kierownicę”, ale przede wszystkim dbać o sprawność techniczną auta.

Jedną z podstawowych rzeczy w tym przypadku, którą często bagatelizujemy jest dobre oświetlenie… Bo ważne jest, żeby nie tylko dobrze widzieć to, co dzieje się na drodze, ale i samemu być widocznym dla innych uczestników ruchu. Dlatego właśnie tak istotny jest wybór odpowiednich żarówek do reflektorów  samochodowych.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W 2008 roku w Polsce doszło do prawie 50 tysięcy wypadków. Jak pokazują statystyki Komendy Głównej Policji najczęstszymi przyczynami większości tych zdarzeń są brawura, brak rozsądnego myślenia i alkohol. Trzeba jednak pamiętać, że na stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym bezpośrednio wpływa nie tylko człowiek kierujący pojazdem. Duże znaczenie mają też jakość dróg, po których jeździmy oraz stan techniczny pojazdów. Na szczęście stan szos w naszym kraju się poprawia, ale niestety nawyki dotyczące troski o stan techniczny pojazdów często nie idą w parze z poprawą jakości dróg. Tylko od nas samych zależy czy samochód jest dobrze przygotowany do jazdy, a dobra gotowość to nie tylko sprawność pojazdu, ale i dobre jakościowo części zamienne.

Niestety, dla wielu kierowców wciąż najistotniejszą rolę odgrywa cena. Chcąc zaoszczędzić decydują się na możliwie jak najtańsze produkty. Jednak takie zmniejszanie kosztów jest oszczędnością jedynie pozorną, bo często w parze z niską ceną idzie też niska jakość. Czy tak jednak musi być? Bez wątpienia nie. Dla tych, którzy cenią niezawodną jakość i niewygórowaną cenę firma OSRAM proponuje żarówki samochodowe OSRAM ORIGINAL. Jest to analogiczny produkt z używanym na pierwszy montaż fabryczny. W przeciwieństwie do tanich zamienników żarówki OSRAM ORIGINAL są sprzedawane jako oryginalne części zamienne (Original Spare Part) - daje to pewność zakupu produktu o takiej samej jakości, jak ten, który jest instalowany przez producenta w nowych samochodach. Najwyższa precyzja wykonania żarówek OSRAM pozwala je stosować przez producentów lamp samochodowych jako tzw. żarówki wzorcowe. Technologia, która została w nich zastosowana sprawia, że żarówki do reflektorów przednich są bardziej trwałe i wytwarzają więcej światła niż większość tanich produktów. Podczas gdy ilość emitowanego światła przez tanie żarówki często maleje wraz z upływem czasu, standardowe żarówki OSRAM ORIGINAL utrzymują niemal identycznie wysoki strumień świetlny od pierwszego do ostatniego dnia działania. Ich najwyższą jakość potwierdzają nie tylko systematycznie powiększające się grono zadowolonych użytkowników, ale również producenci najlepszych marek samochodów. OSRAM ORGINAL są montowane przez największych producentów aut, posiada je około 50% nowych pojazdów na świecie… A to najlepsza rekomendacja dla tego produktu.

Pamiętaj więc – jadąc do warsztatu nie gódź się na to, by mechanicy zamontowali Tobie żarówki, co do jakości których nie jesteś pewien. Chcąc mieć produkt taki sam jak w fabrycznie nowym samochodzie, poproś o oryginalny produkt zamienny – rekomendowany przez producenta. Świeć przykładem!

Sugerowana cena detaliczna:
OSRAM ORIGINAL
H1 – 11,20 zł
H4 – 11,40 zł
H7 – 24.00 zł

*Dane dotyczące wypadków na drogach – źródło Komenda Główna Policji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mzoladkowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »