Motoryzacja » Transport

Jakość przede wszystkim

Jakość przede wszystkim
Zobacz więcej zdjęć »
Jak wiadomo segment ciężarowy przeżywa obecnie dość trudne chwile, jednak pomimo tego jakość produktów ciągle jest najważniejszym aspektem wyboru produktu.

Jak pokazują wyniki sondażu przeprowadzonego przez portal truckfocus.pl ponad połowa respondentów wskazuje jakość jako najważniejszy czynnik decydujący o wyborze produktu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie bez znaczenia jak się okazuje pozostaje znajomość marki - dodaje Alfred Franke z portalu truckfocus.pl. Co czwarty ankietowany wskazał to kryterium jako najważniejsze. Jako mniej ważne zostały uznane cena oraz dostępność. Może zaskakiwać stosunkowo mała liczba wskazań na dostępność produktu, Jednakże silna konkurencja na rynku części  do samochodów ciężarowych sprawia, że są one łatwo i powszechnie dostępne zatem te kryterium nie musi poważnie być brane pod uwagę. 

źródło: MotoFocus.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

promo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »