Dom » Wnętrza

JAKOŚĆ ROKU po raz kolejny dla Mardomu!

JAKOŚĆ ROKU po raz kolejny dla Mardomu!
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz trzeci redakcja Biznes Raportu wspólnie z Polskim Centrum Badań i Certyfikacji SA zorganizowała Ogólnopolski Program Promocji Jakości w Polskich Przedsiębiorstwach - JAKOŚĆ ROKU 2008.

Mardom zdobył to prestiżowe wyróżnienie już po raz drugi. Tym samym firma otrzymała statuetkę srebrnej jakości dla firm, które dwa lata z rzędu wygrały w programie.

W tej edycji projektu laur zapewnił Mardomowi topowy karnisz Quadrato, wprowadzony do sprzedaży w połowie 2008 roku. Jury uznało go za produkt innowacyjny, wyróżniający się najwyższą jakością wykonania i znakomitą funkcjonalnością.


Wygrana utwierdza mnie w przekonaniu, że wysiłki dotyczące podnoszenia standardów jakościowych wytwarzanych przez nas produktów idą w dobrym kierunku. Aktualnie jesteśmy na etapie wdrażania autorskiego Systemu Doskonalenia Mardom - programu opartego na międzynarodowych systemach zarządzania produkcją. Sądzę, że projekt tenw znacznym stopniu przyczyni się do osiągnięcia jeszcze lepszej jakości naszych wyrobów, przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen - komentuje Michał Niestępski, Dyrektor Generalny PP Mardom.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PawelSawicki

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »